Ціну на GTA V знижено!

Ціну на GTA V знижено!

Rockstar переглянула свою цінову політику щодо України та решти країн СНД. Тепер ціну на гру знижено до 40 доларів. Думаю, що більшості ця новина прийде по душі, проте не тим хто вже встиг замовити її раніше. Адже навряд вийде повернути 10 доларів, що були витрачені дарма.

Читати далі

Реакція старшого покоління на GTA V

Популярний Youtube-канал “REACT” провів цікавий експеримент. Декілька дідусів та бабусь отримали змогу вперше в житті зіграти у GTA. Їхні емоції та реакцію на гру, можна подивитися у цьому відео.

Читати далі

Попереднє замовлення вже доступне на Steam!

Попереднє замовлення вже доступне на Steam!

Вчора на Steam нарешті з’явилося попереднє замовлення на GTA V. Ціна для України вельми лояльна, а саме 50 доларів США. Дешевше лише для країн Азії, наприклад, в Китаї гра коштує всього 30 доларів. А от ціна для країн Західної Європи – $70. Крім того, до 1 лютого в Steam діє акція:

Придбайте гру заздалегідь до 1 лютого та отримайте 1 000 000 доларів у внутрішньоігровій валюті та додаткові 300 000 доларів для Grand Theft Auto Online і подарунок: доступну для завантаження гру Grand Theft Auto: San Andreas для PC.

Також цікаво, що попереднє замовлення не доступне для Росії. І ще Steam пише, що ПК-версія GTA 5 не матиме російських субтитрів (консольні версії їх мали).

Рекомендуємо всім українцям купляти гру в Steam, адже тоді ваші гроші підуть напряму розробникам, а не російській компанії 1С, яка продає коробкову версію гри на території СНД.

Читати далі

Що на нас чекає у ПК-версії?

Що на нас чекає у ПК-версії?

Головна відмінність ПК-версії GTA V, від версій для консолей, буде полягати у тому, що гравцям стане доступна роздільна здатність . А також можливість насолодитися плавною картинкою у 60 FPS, в той час коли на консолях частота оновлення зображення обмежена 30-ма кадрами на секунду.

Читати далі

Реліз ПК-версії GTA V перенесено!

Реліз ПК-версії GTA V перенесено!

Сьогодні, після довгого затишшя, компанія Rockstar оголосила одразу декілька новин. Які з них хороші, а які погані – вирішувати вам. Отже, перш за все реліз гри був перенесений на 24 березня. З офіційного звернення, де Rockstar просить вибачити своїх фанів, причина пояснюється тим, що розробникам потрібний додатковий час на тестування та виправлення можливих помилок. Також стали відомі системні вимоги, які попри побоювання користувачів, мають задовольнити більшість гравців. Адже навіть з відносно старою NVIDIA 9800 GT, ви зможете зіграти на мінімальних налаштуваннях графіки. Разом з новиною були опубліковані 6 перших скріншотів з ПК-версії, які можна переглянути тут.

Читати далі