Українське відеопроходження GTA 3 (Full HD)

Ще не забули, що колись існувала така собі GTA 3? Ні? Добре, бо ми починаємо викладати україномовне відеопроходження цієї гри у якості Full HD! Перші 4 місії уже можна переглянути на нашому каналі YouTube

Читати далі

9 фактів про GTA, які не дадуть тобі спокійно заснути

9 фактів про GTA, які не дадуть тобі спокійно заснути

17 вересня наближається дуже швидко. І ось уже відчувається наближення GTA 5, яка повинна підкорити всіх і все своїм грандіозним світом, ґеймплеєм та сюжетними особливостями. А поки ти чекаєш на гру, можна почитати 9 цікавих фактів про GTA…

Читати далі

GTA? GTO! Фанатське переусвідомлення історії Сімпсонів

GTA? GTO! Фанатське переусвідомлення історії Сімпсонів

Серію Grand Theft Auto із «Сімпсонами» пов’язує багато чого, починаючи від бунтарського, революційного духу обох продуктів і закінчуючи неприхованою любов’ю творців мультсеріалу до Rockstar Games. Згадати хоча б обкладинку їхнього повнометражного фільму, виконану в стилі GTA.

Але що відбувається, коли на горизонті з’являється третя людина? Яка поєднує стилістику Grand Theft Auto та історію Сімпсонів?

Цю людину звуть DanLuVisiArt. Він художник і малює зашибезні арти. Пройти повз них немає можливості…

Читати далі

Три нових арти з обкладинки GTA 5

Три нових арти з обкладинки GTA 5

Як усім відомо, після публікації офіційної обкладинки GTA 5 в загашнику Rockstar Games залишилося ще три арти, які присутні на бокс-арті, але їх немає в цифровому вигляді у високій якості.

Це Франклін з пістолетом, «лівий» вертоліт і нижня «права» машина.

Артів поки що немає офіційно, але несподівано у Твіттері вони з’явилися у чудовій якості.

Читати далі

Сервер SAMP оновлено до версії 0.3x

'Сервер

Наш сервер SAMP нарешті оновлено до версії 0.3x. Для цього також потрібно встановити SAMP-клієнт версії 0.3x (українську версію клієнта постараємося викласти згодом). Заходьте і бавтеся, скільки душа забажає!

Пропозиції щодо сервера залишаємо на форумі (реєструватися зайвий раз НЕ потрібно).

gtaworld.org.ua:7777


Сайт сервера

Читати далі

Grand Theft Paint по-бразильські

Grand Theft Paint по-бразильські

Можливо, наступне зображення ви вже зустрічали в Інтернеті, але Rockstar, написавши про нього на своєму сайти, примусили нас зробити те саме. Бразилець на ім’я Едуардо Фаваро (Eduardo Favaro) у Microsoft Paint намалював героїв GTA від протагоністів до третьорядних персонажів. Робота, що вимагає деяких навичок і часу!

Читати далі