GTA IV Ballad of Gay Tony Yusuf Amir Trailer HD

Новий кліп з БпГТ від Rockstar, у якому розповідаєтся про Юсуфа Аміра – мільярдера, який володіє нерухомістю. У GTA IV Юсуф Амір згадується під час однієї з місій Плейбоя Х. Ніко допомагає Плейбою звільнити один будмайданчик від профспілок, щоб Юсуф Амір отримав його назад. У даному кліпі звучить пісня Busta Rhymes – “Arab Money”.

Читати далі

Знайомтесь, Тоні Принц!

Знайомтесь, Тоні Принц!

Rockstar зробила новий кліп, присвячений “Баладі про Голубого Тоні” з Голубим Тоні Принцом. Тривалість відео – близько хвилини. У ньому показуються нічні клуби, які належать Тоні, – “Hercules” та “Maisonette 9”. HD-версію відео можна завантажити на сайті Rockstar. У відео звучить пісня Patrick Cowley – “Menergy”.

Читати далі

Огляд БпГТ від “Australian 360”

В останньому випуску журналу “Australian 360” є 4-сторінковий огляд “Балади про Голубого Тоні”.

Цитата:
“Це саме та Grand Theft Auto, яку ви чекали – музична, ритмічна, вибухова GTA, заснована на фундаменті Міста Свободи, подаючи його як ігровий майданчик для нових іграшок, які дала нам Rockstar.”

Під час демонстрації було показано дві місії. У першій місії Луїс повинен вистрибнути з вертольота з парашутом на будівлю офісів хокейної команди Міста Свободи “Rampage”. Коли Луїс дістанеться всередину, він повинен пробратися до своєї цілі, знищити її, стріляючи через вікно, а потім втекти із того самого вікна, використовуючи парашут…

Читати далі

Нові подробиці про “GTA: БпгТ” від IGN

Нові подробиці про "GTA: БпгТ" від IGN

Ряд цікавих деталей про БпгТ вдалося дізнатися одному з користувачів форуму IGN з ніком WWKD05 під час відвідання виставки GameCrazy у Лас-Веґасі. Як він розповів у своєму повідомленні, на стенді Rockstar Games була представлена невелика демо-версія “Балади про Голубого Тоні”, і йому вдалося спробувати 2 місії з нового епізоду…

Читати далі

Chinatown Wars на iPhone та iPod

Chinatown Wars на iPhone та iPod

Rockstar Games у своєму офіційному прес-релізі, який вона опублікувала на сайті своєї материнської компанії Take-Two Interactive, анонсувала появу цієї осені версії “Grand Theft Auto: Chinatown Wars” ще для двох ігрових платформ: iPhone та iPod touch від Apple. Точну дату цих релізів від Rockstar Leeds не вказано, але можна очікувати з певною вірогідністю, що відбудеться це не раніше, аніж 20 жовтня, коли заплановано реліз GTA: CW для PSP.

Читати далі

Офіційний огляд БпгТ від OXM

Іспанський Офіційний журнал Xbox (OXM) опублікував багатосторінковий огляд “Балади про голубого Тоні” з новими подробицями та 13 новими скріншотами.

Ось основні деталі:

Під час огляду було помічено 2 нові машини: спецназівський танк та Rolls Royce Phantom.
Нова зброя: бойовий дробовик AA-12, ранці з вибухівкою.
Серед нових міні-ігор є стрибки з бази, клубні танці та робота охоронця клубу (де потрібно виводити з клубу хуліганів)…

Читати далі