Інше

Ден Хаузер обговорює ігри з серії GTA

З’явилось кілька нових інтерв’ю з Деном Хаузером, у яких він говорить про ігри з серії Grand Theft Auto, а також про більш свіжі релізи від Rockstar: Red Dead Redemption та LA Noire. У цих інтерв’ю Ден Хаузер розповідає про філософію дизайну ігор та роботу, що зараз проходить. Він аналізує вплив GTA III на відеоігри.

Ці інтерв’ю є дуже цікавими для тих, кого цікавить спосіб мислення людей, що стоять за створенням серії ігр GTA та інших розповсюджених ігор Rockstar. Просто пройдіть за посиланнями, наданими нижче.

http://popwatch.ew.com/2011/10/21/grand-th…sary-dan-houser
http://www.gamespot.com/features/6341347/d…-theft-auto-iii

Особливо цікавим є питання, що стосується розташування подій ігор GTA в різних місцях світу. З його відповіді стає зрозуміло, що GTA: Bogota чи щось подібне – це утопія.

Entertainment Weekly: Події всіх ігор, починаючи з GTA III, відбуваються в Америці. Чи не хотіли б ви зробити ще одне міжнародне видання GTA?
Ден Хаузер: Ми обійшли цю тему вздовж і впоперек. Існує велика кількість цікавих кримінальних та інших історій, котрі можна розмістити в будь-якому місці у світі. Чи спрацює це з Grand Theft Auto – коли так багато всього в Grand Theft Auto пов’язано з Америкою та американськими ЗМІ – викликає в мене великі сумніви.

Хоча ні про що не можна казати з упевненістю, про що ви можете судити з його наступної відповіді.

EW: Чи очікується наступний етап франшизи GTA?
ДХ: А він очікується? Я не знаю. [Посміхається] Я не знаю нічого про те, що буде після Max Payne 3.

P.S.: Ну, тепер ми з вами знаємо, що GTA V уже на носі. Так довго рокстарівці тримали інтригу. Гадаю, їм це вдалося.