Інше

GTA V завантажити можна буде ще не скоро

GTA V завантажити можна буде ще не скоро

Популярні Інтернет-видання Gamespot і Videogamer згадують різні роки виходу GTA V. Одні говорять про 2010 рік, інші про 2014, що більш вірогідніше. GTA безкоштовно буде доступна в бета версії трохи раніше, але з серйозно обрізаною функціональністю. Проте, за попередніми даними, з’явилася можливість представити завчасний огляд даної версії гри. Отже, що нас може чекати в новій версії популярного блокбастера (зверніть увагу на слово «може» – офіційних даних поки що немає).

Одним з нововведень стане можливість створення свого персонажа з вашим обличчям. Тобто, буде можливість сканування ваших фотографій і створення 3D – моделі вашої особи. Далі з’явиться можливість більш широкої кастомизації авто: фарбування, нітро, неон і т.д. Використовування живого голосу в мультиплеєрі. Уявіть, Ви підходите до персонажа і починаєте з ним спілкуватися за допомогою навушників і мікрофону. Ще більш широка карта, яка в деякій мірі відтворить декілька країн Європи чи Америки – от чому більш реальним виглядає 2014 рік випуску. Уявіть собі подорож на потягу з Англії до Франції під Ла-Маншем. Більш вдосконалена модель руйнування транспортних засобів. І якщо Ви на тягачі врізаєтеся в будівлю – він опиняється в чиїйсь кімнаті. Поліпшена атмосфера життя міста. Пам’ять городян – якщо покалічив, то і через 10-ть місій він пам’ятатиме і мститиме або тікатиме, залежно від характеру. Пам’ять самого міста. Якщо влаштувати розбої в районі, то ще місяць там вестимуться розслідування.

Будівлі будуть обчіплені стрічками, місцеві ходять з деякою боязню, поламані забори і т.п. Є і не зовсім утішливі новини. GTA V завантажити безкоштовно буде практично неможливо, оскільки буде використана ключова система запуску, як у антивіруса Касперського. Інші подробиці гри (коди до GTA V, відео, мультиплеєр, чи буде гра GTA 5 на PC) – поки не відомо. Як би там не було, реалістичність гри підніметься ще на один рівень вгору. Чекатимемо з нетерпінням.

Джерело