GTA 4Новини

Скоро відкриється клуб Rockstar

Скоро відкриється клуб Rockstar

Перш ніж GTA IV з’явиться на світ, Rockstar пообіцяла відкрити клуб для фанатів GTA, який має поєднати гравців PS3 та Xbox360, так що вони зможуть зрівнятися у рекордах. Ось декілька фактів:

29 квітня Rockstar Games випустить найбільш довгоочікувану гру 2008 року – Grand Theft Auto IV. На додачу компанія відкриє Клуб Rockstar, новий веб-сайт, де ви зможете похвалитися своїми результатами у Grand Theft Auto IV, а також усіх майбутніх іграх від Rockstar.

Клуб Rockstar – більше, ніж просто ігровий сайт. На ньому будуть розміщуватися рейтингові дошки статистики гравців, а також проводитимуться показові конкурси та нагороди.

Реєстрація у Клубі Rockstar мала розпочатися ще 15 квітня, і зареєструватися матиме змогу кожен через власний Хbox Gamertag і/або PlayStation Network ID.

GTA IV, перша гра у Клубі Rockstar, має різні категорії рейтингу, окрім мультиплеєрних досягнень, а саме:

LCPD поліцейський бюлетень — Віртуальна карта та підсумки діяльності поодиноких злочинців Міста Свободи (тобто без мультиплеєра). По суті це рейтинг гравців, які гратимуть у GTA IV, підключених до мережі. Їхні досягнення реєструватимуться на сайті. Згідно з цими підсумками, на сайті розміщуватимуться найбільш кримінальні райони Міста Свободи, найуживаніші види зброї тощо.

Історія банд — Ця рейтингова дошка відображатиме гравців, які пройшли основний сюжет GTA IV. Рейтинг буде відносно того, за скільки часу були пройдені основні місії, а також хто перший їх пройшов. Члени цього клубу отримають спеціальні віртуальні значки та відзнаки, які підкреслюватимуть усі їхні ігрові досягнення.

Клуб 100% — Цікаво, хто першим пройде 100% гри (пройти усі сюжетні місії – це ще не 100%). Перші десять гравців, які досягнуть 100%, отримають ультра-рідкісний “ключ від міста” як відзнаку. У майбутньому Клуб 100% міститиме історичний рейтинг тих гравців, які пройшли 100% гри у найкоротші терміни.

Зал слави — Ця кімната динамічно розпізнаватиме тих гравців, які досягли вершини рейтингу у різних категоріях, а також міститиме дисплей особистих нагород гравців за заслуги у грі та змаганнях Клубу Rockstar.

Марафон Міста Свободи — Рейтинг фізичної статистики у грі – від кількості милей, пройдених пішки, на авто або на воді до кількості вистріляних патронів чи виконаних унікальних стрибків. У подальшому тут будуть проводитись спеціальні додаткові змагання.

На цьому Клуб Rockstar не вичерпується. Зі спеціальними змаганнями, рейтингами та поєдинками, які будуть проводитись через кілька тижнів, місяців після релізу гри, це лише початок життя Міста Свободи, а також це лише невелика крапля того, що чекає нас у GTA IV і надалі… Відвідайте клуб уже сьогодні: rockstargames.com/socialclub!