GTA 4Зброя

Нові види зброї у ЗіП

Нові види зброї у ЗіП

Grenade Launcher
Grenade Launcher вистрелить гранату далі, з більшою швидкістю та точністю, ніж її можна кинути рукою. Його необхідно перезаряджати після кожного пострілу, але, тим не менш, ця зброя досить ефективна. Ви навчитеся стріляти по стінам так, щоб заряд відстрибував і уражав противників, що знаходяться за рогом.

Нові види зброї у ЗіП

Assault Shotgun
Повністю автоматичний дробовик. Дуже ефективний у бою, свої кращі якості показує у боротьбі проти декількох противників, а також при швидкому знищенні транспортних засобів.

Нові види зброї у ЗіП

Pool cue
Кий для більярду досить простий у користуванні й чимось нагадує бейсбольну биту. Удар зліва, удар справа, блок — усі ці дії виконуються за допомогою різних кнопок на контролері.

Нові види зброї у ЗіП

Pipe Bomb
Вибуховий пристрій домашнього виробництва з великим радіусом враження. Найбільш ефективний для підривання автомобілів, але підходить і для закидування в зону з великою кількостю недругів.

Нові види зброї у ЗіП

Sawed off shotgun
Цей дробовик має вкорочений ствол, що має широкий кут враження, і смертельний на близькій дистанції. Стріляє всього двома зарядами, але автоматично перезаряджається, і може бути використаний для ведення вогню з мотоцикла.

Нові види зброї у ЗіП

Automatic 9mm
Даний пістолет досить точний і вимагає лише одного натиску на гачок, щоб спорожнити магазин. Відмінна швидкострільність робить його непоганим вибором для стрільби з машини і в баталіях на короткій дистанції.