GTA 4Зброя

Зброя у GTA IV

Зброя у GTA IV

Справедливі побоювання справжнього мера Нью-Йорка Майкла Блумберга про те, що у сучасному Нью-Йорку (а отже і у місті Свободи) надто багато різновидів вогнепальної зброї. Нижченаведений список видів зброї та їх характеристик може відрізнятися від зброї у фінальній версії гри. Але тим не менш, наступна інформація базується на відомих на даний момент фактах, скріншотах та трейлерах.
 

GLOCK
Ґлок (імовірно G17)
Калібр: 9×19 мм
Ємність: 17 набоїв
Винайдений у 1980-х роках австрійським інженером, Ґестоном Ґлоком, цей пістолет швидко став найпопулярнішою іграшкою цивільного населення та правою рукою служителів закону. Маючи полімерний корпус та простий механізм, Ґлок надзвичайно легкий та витривалий.
 
 
 
 
 

Desert Eagle
Пустельний орел
Калібр: .357 Магнум або .44 Магнум
Ємність: 9, 8 або 7
У 1979 році компанія “Технології Магнум” спробувала створити перший газовий магнумокаліберний пістолет. І хоча результат виявився надто важким та дорогим для практичного використання, Пустельний орел усе одно став популярним серед бандитів у Голівуді (а також у комп’ютерних іграх).
 
 
 
 
 

Micro Uzi
Мікро УЗІ
Калібр: 9×19 мм
Ємність: 20 набоїв
Це найменший представник родини УЗІ. Уперше був представлений ізраїльтянами у 1986 році як тип зброї, який заповнює прогалину між пістолетами та звичайними автоматами.
 
 
 
 
 
 

MP5
MP5 N(A3)
Калібр: 9×19 мм
Ємність: 30
Оригінальний Heckler & Koch MP5 був уперше створений у 1960-х. Пізніше його було удосконалено та створено ряд різних моделей. Завдяки великій кількості можливостей, надійності та точності став дуже поширеним автоматом.
 
 
 
 
 

SW MP-10
SW MP-10
Калібр: 9×19 мм
Ємність: 30
MP-10 (також відомий під назвою PXP-10) є по суті клоном MP5 з пластмасовим передком. Про нього відомо небагато, оскільки його можна зустріти у невеликих кількостях. Очевидно, випускається дуже малою нелегальною фірмою. Наразі важко сказати, чи даний автомат з’являється у грі як додаток до MP5 (див. вище), чи MP5 був замінений, починаючи з давніших скрінів.
 
 
 
 

M4
M4 Карбін
Калібр: 5.56×45 мм НATO
Ємність: 30
Не дивлячись на деякі проблеми з ранішим варіантом M16 протягом В’єтнамської війни, модель Юджина Стоунерса 1958 року стала однією з найпопулярніших гвинтівок у світі. Вирізняючись легкістю, компактністю та смішною кількістю додатків та прибамбасів, M4 підійде для кожного.
 
 
 
 
 

AK-47
AK-47
Калібр: 7.62×39 мм
Ємність: 30
Навіть через шістдесят років легендарний АК-47 Михайла Калашникова важко перемогти у надійності та популярності. Створений з метою масового виробництва та будучи простим у використанні, цей автомат практично незнищенний. Для збереження дієздатності він вимагає лише трохи догляду та чистки.
Дивно, що за 60 років москалі нічого нового не змогли придумати:)
 
 
 
 

G3SG/1
G3SG/1
Калібр: 7.62×51 мм НATO
Ємність: 20
G3SG/1 – різновид гвинтівки H&K G3, адаптований для снайперських завдань.
 
 
 
 
 
 
 

PSG1
PSG1
Калібр: 7.62×51 мм НATO
Ємність: 20
PSG1 – це ще один різновид снайперки H&K G3. Невідомо, чи вона разом з G3SG/1 буде присутньою у грі, чи попередня гвинтівка просто художній витвір. Мабуть, останнє.
 
 
 
 
 
 

mystery sniper
Снайперська гвинтівка
Калібр: ???
Ємність: ???
Ця річ дійсно дуже своєрідна, щоб її розпізнати.. Можливо, це Parker-Hale M85?
 
 
 
 
 
 
 

SPAS-12
SPAS-12
Розмір: 12
Ємність: 8
Цей італійський напівавтоматичний дробовик спроектувала компанія Луїджі Франчі наприкінці 70-х. Спочатку призначався для поліцейського і військового вжитку. SPAS-12 має термощит під насосом, щоб захистити руки стрілка від опіків під час тривалої пальби. І хоча це безперечний плюс для бойового дробовика, доведеться поплатитися зайвою вагою.
 
 
 
 
Вінчестерський захисник
Розмір: 12
Ємність: 5
Зроблений грубо на основі класичного Remington 870, лінія Вінчестер 1300 також відома як серія “Швидкісний насос” завдяки короткому та швидкому циклу дії. Ця особливість зробила даний дробовик популярним як для розваг, так і для цілей безпеки.
 
 
 
 
 

RPG-7
RPG-7
Калібр: 40 мм
Ємність: 1
Цей класичний протитанковий гранатомет був уперше використаний радянами у 1961 році. Відтоді він не втратив популярності завдяки довготривалості та низької вартості.
 
 
 
 
 
 

box cutter
Коктейль Молотова
Без коментарів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Коробкорізак
Спеціальний ніж, яким розрізають запаковані коробки.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ножик з висувним лезом
Досить корисна та ефективна холодна зброя.