GTA: AdvanceІнформація

Сюжет GTA: Advance

Сюжет GTA: Advance

Майк – маленький злочинець, що працює з напарником Вінні. Разом вони хочуть разом виїхати з Ліберті-сіті і повернутися до звичайного життя, залишивши кримінальний світ, але зненацька перед від’їздом Вінні пропонує виконати завдання мафії Леоне. Під час однієї з місій Вінні гине. Майк, для якого Вінні був другим батьком, ставить перед собою завдання помсти.

Його відплата веде до його переходу в інші організації, такі як Ярді, Колумбійці і Якудза. Кожна банда має свої угруповання, представників, ворогів і союзників, таких, як 8-Ball (разом з ним Клод у GTA3 здійснить втечу на мосту Клахан) і друг Вінні – Стів, який буде давати Майку завдання, які допомагають дізнатися правду про смерть Вінні.
В останній сцені гри Майк дізнається, що Вінні зробив так, що ніби він мертвий, Майк випадково вбиває Вінні у пориві люті, коли дізнається про те, що Вінні ще живий і підставив Майка. Протягом наступних місій 8-Ball буде арештований владою. Після вбивства Вінні, Майк тікає з Ліберті-сіті на літаку Циско (колумбійського наркоторговця).