GTA 4Галерея

Фотографія Лоли

Мабуть, усі бачили зображення Лоли з GTA IV. Але десь в Америці знайшлася дівчина, справді схожа на Лолу (див. фото). Ось що вона пише з цього приводу:

“Взагалі то я не “офіційно” на обкладинці GTA IV, але ця дівчина справді схожа на мене (принаймні, так мені кажуть усі люди).

Усе почалося з випадкового коментаря у одній зі статтей на порталі ІGN. Навіть не пам’ятаю, яка це була стаття, але коментар тої людини застряг у мене в голові, адже там було зображення обкладинки GTA IV. Відтоді я подумала: а вона таки дещо схожа на мене.

А нещодавно хтось зайшов у мій офіс і сказав: “Ти бачила заголовки газет? Та дівчина з обкладинки GTA IV – це ТИ, чувихо!” Потім мені прийшов лист від фана GTA на сторінці MySpace. Він дійшов такого ж висновку. Врешті я вирішила, що настав час виставити це питання для людей на обговорення і зробити ось таке порівняння:

Фотографія Лоли

Мій льодяник не червоний 🙁

Спершу я подумала: “Та ні.” Потім подумала: “Гмммм…ну, можливо, трохи схожа.” І чим довше я дивлюсь на це, тим більше погоджуюсь, що: “ого! Вона справді схожа на мене.” А що ви гадаєте? Варто мені подзвонити до Rockstar???

Я отримую листи з тупими запитаннями щонайменше чотири рази на місяць! Крім жартів. Наприклад:

Вітаю, панно Чобот (Ms. Chobot),

Я бачив ваше інтерв’ю з Оленою Хіді (Lena Headey) – до речі, чудове інтерв’ю – і саме там ви привернули мою увагу. Хотів вас запитати, чи ваші батьки мають різні раси. Ви суміш? Наприклад, наполовину білошкіра і напів якась там іще…

Дякую!

Повний текст можна прочитати тут.

Подяка kOLiR за надане зображення.