GTA 6Чутки

Microsoft очікує, що GTA 6 вийде у 2024 році

Уже багато років поспіль інсайдери намагаються з’ясувати, коли Rockstar планують випустити Grand Theft Auto 6. Як відомо, завдання це не з простих: у самій Rockstar підтвердили, що розробники не хочуть, аби у мережу потрапила хоч найменша деталь про гру, тому що це може серйозно зіпсувати сюрприз геймерам.

Відомо також, що дата виходу гри наближається повільно. Більшість інсайдерів попереджали, що проєкт не вийде раніше 2024 року. Вкотре це було підтверджено у внутрішніх документах компанії Microsoft, яка в листі Управлінню із захисту конкуренції та ринків Великої Британії розповіла про те, що претензії до неї з боку Sony виглядають сумнівними: сама по собі частка Call of Duty на ринку недостатня, аби завдати конкурентам якоїсь серйозної шкоди.

Один з аргументів Microsoft, згідно з листом, полягає в тому, що на індустрію відеоігор і весь ринок загалом мають величезний вплив інші франшизи, наприклад, Grand Theft Auto 5 від студії Rockstar Games або Red Dead Redemption 2. У наступному рядку Microsoft зазначила, що вихід довгоочікуваної GTA 6 очікується аж у 2024 році. У якому саме кварталі, як і раніше, невідомо.