GTA 4Статті

Інтерв’ю із Семом Хаузером

Інтерв\'ю із Семом Хаузером

Нещодавно відбулося інтерв’ю одного з зарубіжних сайтів з президентом компанії Rockstar Games, Семом Хаузером. У ньому йдеться про GTA IV, а також про інші аспекти Rockstar. Ось декілька цікавих цитат:

“Щоб досягнути успіху, ми продовжимо нашу справу, якою ми постійно займалися – розробляти ігри, у які цікаво грати і які завоюють багато прихильників.

Більшість людей, які ненавидять нас, це люди, які добре роблять, що ненавидять нас – підступні юристи та здирники. Більшість людей, які розуміються на сучасній культурі, знають про GTA і люблять або не люблять цю гру на її власних достоїнствах.

Ми не прагнемо занадто розширювати нашу команду, адже до кожної гри потрібен ідивідуальний підхід і кожна гра має виробниче значення. А ми не можемо досягнути цього результату, маючи надто багато людей. Але ми полюбляємо завжди працювати тісно з чудовими людьми, коли ми їх знаходимо.

Проблема кіноіндустрії у тому, що у ній все вимушено. 99 відсотків фільмів мають однакову структуру, побудову сюжету, операторну роботу і так далі. А в нас немає якоїсь єдиної книги правил, оскільки кожного разу, коли ми створюємо гру, кожен аспект переглядається заново.”

Прочитати повне інтерв’ю можна тут: частина 1, частина 2.