GTA: San AndreasІнформація

Міфи GTA San Andreas

Міфи GTA San Andreas

У кожній грі є секрети, чіти, приколи та ще, безсумнівно, є міфи. Міф про гру – це просто чиясь вигадка. Міфи не обійшли й GTA: San Andreas.

Я зібрав найцікавіші й безглузді, які бачив у Інтернеті, які чув і про які розмовляли друзі. Звичайно, в грі є й приколи такі, як машина привид, фотограф самовбивця та інші, які справді існують. Цей перелік для тих кому цікаво і хто не хоче, щоб його накололи друзі.

1.Літаюча тарілка. Багато хто бачив в СА червону точку, яка кудись летіла. О, це викликало бурхливу реакцію в моїх друзів, ще бачив десь на форумі – усі хвалились, що бачили НЛО. І ні хто не звернув увагу на слід, який вона залишала, такий, як від деяких літаків. Стали б рокстарівці робити таку помилку? Звісно ні.

2.Знову сліди НЛО. Багато хто розповідав, що бачив літаючу тарілку, яка лежала розбита десь в пустелі. Це теж міф, бо її там насправді нема.

3.Дамба. Десь чув, що можна знищити дамбу в пустелі, і коли ви її знищили, то вода почне литися і затопить навколишню місцевість. Перевірити просто. Беремо базуку і стріляємо в дамбу і, як висновок, це найбезглуздіший міф,
бо щоб зробити таку аварію, рокстарівцям довелось би попрацювати.

4.Снігова людина. Багато хто говорить, що бачив її, але ресурси гри вивчені на 100% і ще ніхто не бачив скін снігової людини.

5.Селяни зомбі. Якщо заглянути в сільську місцевість, то можна побачити селян. Так, вони своїм виглядом дійсно схожі на зомбі – страшні пики, пірваний одяг, але в загальному вони нагадують людей, вони не зелені, ходять, їздять, як інші люди, поведінка та сама і ще й розмовляють. Щось не схоже на зомбі.

6.Фізика в Vice City краща. Найбільша брехня, яку я чув. Двигун в СА набагато кращий, ніж у Vice City.

7.Робота. На жаль, в СА не можна знайти постійну роботу, але багато хто прибріхував, що знайшов, або є такий мод. Не вірте – це брехня. Але є місії.

8.Прямий контакт з НЛО. Чув і таке, що хтось бачив, літаючу тарілку дуже близько. Це звичайно, що брехня. Можливо, таке явище є, адже в грі є зона 69, якась лабораторія під землею, бар, де купа фотографій НЛО. Можливо, спочатку це було, але розробники вирізали з гри.

І останнє, якщо ви на чиїхось скріншотах бачили НЛО чи інший прикол, то це мод, бо, як я казав раніше, ресурси гри вивчені. Але не сумуйте: встановіть оригінальний GTA: San Andreas, вдягніть тепліше Сіджея, візьміть круту тачку і вперед на пошуки!