GTA: Vice City StoriesБанди

Банди GTA: Vice City Stories

Cholo (Чоло)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: невідомо
Район: Little Haiti, Little Havana
Улюблена зброя: пістолет, Scorpion
Транспорт: Cholo Sabre

У VCS Cholo є домінуючим мексиканським угрупуванням в Маленькій Гавані і Маленькому Гаїті. Вони украй войовничі і залучені в конфлікт одночасно з різними силами міста: Філ Кессиді бореться з ними за домінування в підпільній торгівлі зброєю, з іншого боку, мафія парку трейлерів наїжджає на підконтрольні Cholo дрібні магазинчики та інші види легального і кримінального бізнесу. Також вплив мексиканців в Маленькій Гавані починає оскаржувати кубинське угрупування Los Cabrones під керівництвом Умберто Робіни. Після невдалої спроби убити Альберто Робіну, батька Умберто, у Cholo починаються серйозні проблеми, що закінчуються для банди украй плачевно.

Los Cabrones

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: Умберто Робіна (Umberto Robina)
Район: Little Havana
Улюблена радістанція: Espantoso
Улюблена зброя: пістолет, узі з глушником
Транспорт: Cuban Hermes

Кубинське угрупування, очолюване Умберто Робіною, котрий якийсь час співпрацював з босом мафії парку трейлерів Марті Вільямсом. Банда заробляє на торгівлі кокаїном і, можливо, зброєю. Після переможної війни з мексиканськими «Чоло» кубинці стають господарями в Малій Гавані.

Diaz’s gang (Угрупування Рікардо Діаза)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: Ricardo Diaz
Район: особняк Діаза на Starfish Island
Улюблена радіостанція: –
Улюблена зброя: –
Транспорт: –

Колумбійський наркокартель, створений і керований кокаїновим королем Рікардо Діазом, проникає в місто на початку 80-х. Параноїдально прагнучий до контролю над усім наркотрафіком в місті, Діаз упевнено веде свою організацію до вершини, усуваючи будь-яких конкурентів, що навіть мінімально зачіпають його вотчину – контрабанду і продаж крупних партій наркотиків. Одяг молодчиків наркобарона складається з квітчастих гавайських сорочок та світлих штанів.

Mendez’s gang (Картель Мендесів)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: Armando і Diego Mendez
Район: особняк Мендесов на Prawn Island
Улюблена зброя: Micro SMG
Транспорт: Sentinel XS

Основним заняттям болівійського картеля, зрозуміло, є наркотрафік. Саме вони поставляють заборонені речовини високопоставленим чиновникам військової бази Fort Baxter. Картель володіє маєтком на острові Prawn, яке після смерті засновників злочинної організації братів Армандо та Дієґо Мендесів перейде в розпорядження угрупування «Акул». Представники картелю вирізняються великими вусами, колоритним одягом та носінням автоматичної зброї.

Gonzalez’s gang (Банда Ґонзалеса)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: Gonzalez
Район: Південна Америка
Улюблена зброя: Micro SMG, M4
Транспорт: Sentinel

Ще одне латиноамериканське угрупування, створене з найманців і формально кероване Ґонзалесом, підлеглим полковника Хуана Кортеза. Головний інтерес боса Ґонзалеса – американська зброя, яку він зможе використовувати для чергової спроби “встановити демократію” в своїй “банановій республіці”. В обмін полковник готовий запропонувати офіцерам Форта Бакстер першокласний кокаїн. Правда, після того, як переправленням покерує Ґонзалес, чистота товару виявиться зіпсованою, а зброю отримає Рікардо Діаз. І лише щедрість останнього дозволить Ґонзалесу відлетіти додому не з порожніми руками.

Trailer Park Mafia/Marty’s gang (Мафія парку трейлерів)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: Marty J Williams
Район: парк трейлерів у Little Havana
Улюблена зброя: бита, пістолет
Транспорт: Bobcat

Базою даного угрупування є парк трейлерів біля Sunshine Autos у Вайс-сіті, зжитий пізніше до 1986 року. Місцевий житель Марті Джей Вільямс керує угрупуванням, яке займається здирством біля найбідніших верств населення, тероризує представників дрібного бізнесу, контролює частку вуличного секс-бізнесу. Характерною рисою в зовнішньому вигляді представників даної банди є футболки з прапором Конфедерації.

Sharks (Акули)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: невідомо
Район: Prawn Island, Vice City Beach
Улюблена зброя: пістолет, узі з глушником, Micro SMG
Транспорт: Gang Rancher

Sharks керують декількома підприємствами на східному острові міста, основні їх інтереси – грабіж, контрабанда і наркотики. Після того, як Віктор захоплює їх бізнес, Акули починають постійні напади на володіння Венса і часто його переслідують. Червоні берети і яскраві кольорові костюми є помітною особливістю їх одягу. Озброєні представники цього вуличного братерства автоматичною зброєю.

Vance gang/Vic’s Henchmen (Найманці Віктора Венса)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: Victor Vance
Район: Vice City
Улюблена зброя: бита, пістолет, Scorpion, Micro SMG, AK
Транспорт: Polaris V8

Фактично, цих людей складно віднести до поняття організованого злочинного угрупування – швидше, вони платні найманці, які отримують свій дохід за охорону тих, що належать клану Венс, підпільних підприємств. Членів кримінальної сім’ї усього двоє, брати Віктор і Ленс. Сфера їх інтересів вельми широка і поширюється на шість різних видів нелегальної діяльності, здійснюваної по всьому Вайс Сіті, часто під прикриттям легальних підприємств.

Bikers (Байкери)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: невідомо
Район: Downtown, Vice Point
Улюблена зброя: пістолет, Micro SMG
Транспорт: Biker Angel

У 1984 році байкери – крупне злочинне об’єднання у Вайс Сіті, якому підконтрольна ціла сфера точок впливу, розташованих на півночі міста в районах Downtown і Vice Point. До переліку основних занять байкерів входять наркоторгівля, контрабанда і утримання борделів. Передбачається, що після захоплення їх бізнесу Віктором Венсом сфера впливу банди скоротилася до невеликої території в Downtown, де у 1986 році в барі “Greasy Chopper” проводив час їх ватажок Мітч Бейкер. У одязі переважають шкіряні речі, байкери носять довге волосся і бороди, часто зустрічаються особини зі шоломами, виконаними в стилі німецьких касок часів Першої світової.

Stallionz (Жеребці)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: невідомо
Район: бар “White Stallionz” у Little Haiti
Улюблена зброя: пістолет
Транспорт: Freeway

Відгалуження банди байкерів, що виділяється перш за все своєю нестандартною орієнтацією і расистськими поглядами. Зовнішність у них також унікальна – чого тільки коштують штани і шкіряні жилети, а також татуювання по всьому тілу. Місцем тусовок їх вузького кола є бар “White Stallionz”, який в одній з місій відвідають брати Венс. Зрозуміло, ці двоє чорних гомофоних вандалів не дозволять досвідченим білим братам себе лінчувати, так що доля Жеребців ще сумніша, ніж біля решти байкерів.

Army (Військові)

Банди GTA: Vice City Stories

Район: Fort Baxter
Улюблена зброя: M4
Транспорт: Barracks OL, танк Rhino

Бандою армію США назвати не можна. Тому що це неполіткоректно. Навіть якщо вони раптом почнуть розстрілювати цивільних або бушувати, все одно вони борці з тероризмом. Але є у них є і корисна властивість – в Vice City Stories військових викликають на підмогу, коли з тим, хто буянить, не справляється навіть ФБР. Ось тут і з’являється шанс забрати у якого-небудь сержанта танк.

Security (Служба безпеки)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: невідомо
Житло: Escobar International Airport, Vice Point Mall
Улюблена зброя: пістолет
Транспорт: Baggage Handler

Співробітники приватної охоронної організації Patrol Invest Group (P.I.G.). Зустріти їх можна в торгівельному центрі на півночі Vice Point, а також в районі аеропорту Escobar. Судячи по їх малопомітній ролі в VCS, темні справи ще не увійшли до їх звичного способу життя, тому законослухняні охоронці зайняті виключно правоохоронною діяльністю.

Golfers (Гравці в гольф)

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: невідомо
Район: гольф-клуб в Leaf Links
Улюблена зброя: ключка для гольфу
Транспорт: Caddy

Учасники гольф-клубу, знайти яких за межами острова Leaf Links буде украй складно. Проте у цих зовсім не бідних громадян сильно розвинене відчуття колективізму, так що, вплутавшись в бійку з одним з них, ви ризикуєте спровокувати крупну сутичку за участю його приятелів, що опинилися поблизу. Забувши принцип «лежачого не б’ють», ці негідники з легкістю заб’ють до смерті ключками для гольфу будь-якого необачного противника.

Контрабандисти

Банди GTA: Vice City Stories

Лідер: невідомо
Район: морські простори
Улюблена зброя: M4
Транспорт: Violator

Контрабандисти, як неважко здогадатися по назві, займаються ввезенням у Вайс Сіті заборонених товарів, головним серед яких, зрозуміло, є кокаїн. Угрупування представлене в грі всього у декількох місіях, тому зустрічається нам зовсім нечасто. Проте по тому, як вони поводяться під час таких зустрічей, можна судити про те, що їх суспільство має чітку організацію (можливо, також ієрархічну структуру) і не любить чужаків-одинаків. Плавзасоби своїх конкурентів представники контрабандистів зазвичай розстрілюють з автоматичної зброї і пускають на дно.

Мафія Фореллі

Лідер: Giorgio Forelli
Район: Vice City
Улюблена зброя: пістолет, Micro SMG
Транспорт: Sentinel

Головорізи сімейки Фореллі трапляються нам всього тричі за гру – коли вони влаштовують одне за іншим замахи на Філа Коллінза. Вендета англійцеві оголошена через те, що менеджер співака не хоче повертати Джорджіо Фореллі трьохмільйонний борг і при цьому приховує суть проблеми від свого клієнта.