GTA: Liberty City StoriesІнформація

Загальна інформація про GTA: Liberty City Stories

Загальна інформація про GTA: Liberty City Stories Загальна інформація про GTA: Liberty City Stories

У Місті Свободи є тисячі історій. Але ця історія змінила все. Колись довірений розумний хлопець бандитської сім’ї Леоне, Тоні Сипріані, змушений був ховатися, убивши людину. Тепер він повернувся, і настав час поставити усе на свої місця.

Вулиці Міста Свободи у сум’ятті. Суперечливі мафіозі змагаються за вплив, оскільки місто починає занепадати під хвилями політичної корупції, організованої злочинності, наркоторгівлі та профспілкових страйків. Нікому не можна довіряти, коли Тоні намагається прибрати бруд з міського хаотичного пекла. Ненормальні вбивці, морально розбещені магнати, цинічні політики і навіть його власна мати стоять йому на перешкоді, поки Тоні хоче взяти місто під контроль сім’ї Леоне.

Змушений боротися за своє життя в одіссеї, яка потрясає підвалини Міста Свободи, Тоні вживає будь-яких заходів, щоб уберегти своє панівне місце у сім’ї Леоне.

GTA: Liberty City Stories є спільним проектом студій Rockstar North і Rockstar Leeds. Гра створена для портативної платформи Sony PSP і з’явилася на території Північної Америки 25 жовтня 2005 року. У червні 2006 року гра була портована на ігрову приставку Sony PlayStation 2.

Основні події гри відбуваються в Ліберті-Сіті у 1998 році (за 3 роки до подій у GTA 3). Головний герой – Тоні Сипріані (Toni Cipriani), саме він давав завдання Клоду Спіду в невеликому ресторані, розташованому в мафіозному районі Портленда. Тут також з’являться багато персонажів з попередніх ігор серії, у тому числі і Сальваторе Леоне.

Ігровий процес у GTA: LCS зберіг усі особливості попередніх ігор серії GTA, але перехід на портативну платформу вніс деякі зміни. Будь-який фанат GTA отримає задоволення і нові враження, досліджуючи світ Ліберті-Сіті кінця 1990-х.

Cхема поліцейського переслідування збереглася. При першому порушенні правопорядку героя спробують зупинити лише декілька поліцейських, після вбивства яких поліція вишле підкріплення у вигляді патрульних машин. Якщо і далі продовжити хуліганство, гравця чекає зустріч із загонами SWAT і федеральних служб. Утихомиренням вкрай знахабнілого Тоні Сипріані займеться національна гвардія.

Окрім сюжетної лінії, ми зможемо знайти не мало розважальних занять, серед яких, – гоночні і телефонні місії, “рампейджі”, божевільні стрибки, таємні пакунки і купа абсолютно нових для серії GTA професій. Тоні не вміє плавати, але вміє міняти зовнішність і покращувати власні характеристики. Зовнішність гри нагадує GTA: San Andreas у версії для PS2, але є і деякі поліпшення. Реалістичніше виглядає вода, покращені віддзеркалення на машинах і деякі візуальні ефекти. Схема зміни одягу позичена з GTA: Vice City, набір доступних Тоні костюмів поповнюватиметься безкоштовно у міру проходження гри.

Мультиплеєр.
Головним нововведенням в GTA: LCS є довгоочікуваний мультиплеер.

У режимі “Liberty City Survivor” головне завдання – набрати максимальну кількість очків. Битися можна як поодинці, так і у складі однієї з чотирьох можливих команд.

Набагато цікавіший режим “Protection Racket”, в якому гравці діляться на дві банди: та, що атакує, і та, що захищає. Матч складається з двох раундів. У першому нападаюча команда повинна знищити чотири лімузини, що знаходяться під наглядом захищаючої банди. У другому раунді команди міняються місцями. Перемога дістається тій команді, яка витратить менше часу на знищення лімузинів противника.

Режим “Get Stretch” схожий за своєю суттю із захопленням прапора, що зустрічається в багатьох мережевих іграх. Гравці діляться на дві банди, кожна з яких має в своєму розпорядженні базу і один лімузин. Перемога дістанеться тій команді, яка зуміє доставити на свою територію обидві «тачки» – і свою, і ворожу.

У мультиплеєрі дадуть вибрати одного з дев’яти персонажів, але спочатку будуть доступні тільки троє. Останніх ви відкриєте у міру проходження одиночної гри. Те ж саме відноситься і до районів. Спочатку – Портленд, потім – усі інші. У мережевих режимах в лівому нижньому кутку з’являється радар, на якому вказано розташування противників, боєприпасів і засобів захисту.

Загальна інформація про GTA: Liberty City Stories

Загальна інформація про GTA: Liberty City Stories

Загальна інформація про GTA: Liberty City Stories

Вікова категорія – 17+ (кров, насильство, нецензурна лексика, сексуальний контент, вживання наркотиків)
Кількість гравців – 1 – 6 (Ad Hoc wireless PSP мультиплеєр)
Видавець – Rockstar Games (батьківська компанія TAKE-TWO INTERACTIVE)
Розробник – Rockstar Leeds спільно з Rockstar North.

Дати релізу
PSP: 25 жовтня 2005 (США)
31 жовтня 2005 (Європа)

PS2: 6 червня 2006 (США)
9 червня 2006 (Європа)