Технології

Xbox офіційно запуститься в Україні

Незабаром в Україні з’явиться своя локалізована версія магазину Xbox Store та підтримка української мови на консолях. Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Такої домовленості сторони досягли в рамках зустрічі з президентом Microsoft Бредом Смітом на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Федоров зазначив, що це “довгоочікувана подія для геймерів”.

“Нарешті, у нас з’являться українські акаунти, а в інтерфейсі консолей буде доступна українська мова. Про це домовились у Давосі на зустрічі з президентом Microsoft Бредом Смітом”, – уточнив міністр. Він також заявив, що Microsoft вже давно підтримує країну за низкою напрямків й надає свої продукти, обладнання та сервіси.

Щоправда, Федоров не повідомив терміни запровадження нововведень, а також не розповів про інші подробиці. Можна припустити, що на запуск магазину потрібно кілька місяців. При цьому зазначимо, що раніше в Україні не планувалося офіційне відкриття магазину. Microsoft хоч і шукає нові ринки, проте часом не поспішає на них заходити. Схоже, у цьому випадку це стане винятком із правил.

В Україні поки що утримують шалену популярність консолі від PlayStation. Xbox з’явилися пізніше, дисків до них було менше, а PS зайняли ринок ще починаючи з 90-х років.