GTA 4Статті

У GTA IV керування автомобілями стало реальністю

Усі статті про GTA IV, про які ішла мова на нашому сайті, в основному були надруковані у іншомовних виданнях та журналах. Але буквально сьогодні сталося щось неймовірне. Про GTA IV написали у звичайній чернівецькій газеті!!!
Ось повний текст цієї статті:

“З’явилася четверта частина екшну «Grand Тheft Auto» – найочікуванішої гри року. Сюжет гри такий: головний герой Ніко Белліч – виходець із Східної Європи – приїжджає до мегаполіса Ліберті-сіті. Тут він хоче знайти зрадника, через якого втратив кращих друзів. Родич пропонує Беллічу роботу таксиста. Герой працює і знайомиться з представниками кримінального світу Ліберті-сіті. Всі завдання можна поділити на три частини: викрасти автомобіль, заїхати за потрібною людиною тощо. Значно змінилося місто – з маленького поселення воно стало справжнім мегаполісом. Вперше за історію гри керування автомобілями стало реальністю. Віднині легковики і хамероподібні джипи – це справді різні речі. Якщо перші несуться містом із шаленою швидкістю і частенько не вписуються в повороти, то останні рухаються повільно, але точно.
«Grand Тheft Auto 4» – очевидний лідер серед гангстерських екшнів. Тут чудова графіка, непоганий музичний супровід, реалістичне керування авто. У чернівецьких магазинах гра з’явилася на ігрових приставках Xbox-360 (ціна у середньому 55 гривень) та Playstation (у середньому 350 гривень).
Комп’ютерну версію «Grand Тheft Auto 4» очікують наприкінці літа.”

Газета “Молодий буковинець”, №66, 12 червня 2008 р.

У GTA IV керування автомобілями стало реальністю

У GTA IV керування автомобілями стало реальністю

Просто бракує слів. У звичайній бульварній газеті, де завжди пишуть про політику, дороги та пусті балачки, уперше написали про комп’ютерну гру. Не про новий фільм, не про новий музичний альбом, а саме про комп’ютерну гру!! І це не Halo 3 і зовсім не Call of Duty 4, а GTA IV!!! Це справді приємно – навіть не те слово.

Але усі ви знаєте, що найповнішу і найточнішу інформацію про GTA IV (без домислів) ви можете знайти на українському сайті http://gtaworld.org.ua. Будемо вдячні за підтримку.