Джанкарло Еспозіто може стати головним героєм GTA VI

Джанкарло Еспозіто може стати головним героєм GTA VI

Головним героєм GTA VI може стати Джанкарло Еспозіто. Такі чутки розповсюдили журналісти німецького медіа-ресурсу Ingame. Це американо-датський актор італійського походження, що запам’ятався роллю Гаса Фрінга у серіалі Breaking Bad (Пуститися берега).

Привід до розмов про дебют в GTA дав сам Джанкарло в розмові з репортерами Сollider. Актор розповів журналістам порталу про участь у розробці «великої» і «дуже секретної» гри, в якій користувачі побачать «багато всього нового» і знайдуть те, що з нетерпінням чекали протягом багатьох років.

Зацікавити Еспозіто серією GTA вдалося за рахунок присутності в проекті теми наркоторгівлі. Проте, говорити про участь Джанкарло в шостій частині Grand Theft Auto ще зарано. Для цього, як мінімум, потрібно поспілкуватися з хлопцями з Rockstar.

Джанкарло народився в 1985 в Копенгагені. Його батьки – італійський тесляр і чорношкіра співачка. Сімейство Еспозіто переїхало в США на початку шістдесятих. І після декількох років життя в Елмсфорду і Клівленду, в 1964 році вони остаточно перебралися до Нью-Йорку. З 2009 по 2011 Джанкарло знімався в серіалі Breaking Bad. В 2015 він повернувся до своєї улюбленої ролі Густаво Фрінга у серіалі Better Call Saul (Краще дзвоніть Солу).