GTA 6Чутки

Чутки: Rockstar досліджує Флориду для GTA 6

Чутки: Rockstar досліджує Флориду для GTA 6

Відомий дата-майнер Yan2295 опублікував листа від Лії Соколовські, менеджера локацій. Лист містить запит до якогось клієнта щодо вивчення локацій на півдні Флориди.

Чутки: Rockstar досліджує Флориду для GTA 6

У листі зазначено, що група з 4-6 дослідників та розробників від Rockstar Games хоче приїхати до Флориди у жовтні (можливо, 2019 року або раніше), щоб шукати локації для своїх відеоігор.

Завдання команди — їздити й знімати цікаві місця у штаті Флорида. Зібраний матеріал буде використано для натхнення розробників Rockstar, щоб створювати світ у своїх іграх. Команду особливо цікавить зйомка у приміщеннях. Це може натякати на те, що ми побачимо значно більше цікавих інтер’єрів у GTA 6, ніж раніше.

Слід зазначити, що такі поїздки є поширеною практикою для багатьох розробників ігор. Звісно, неможливо перевірити автентичність цього листа або визначити дату його написання. Однак, за словами Yan2295, Лія Соколовські, згадана в листі менеджер локацій, є реальною особою. І нещодавно вона брала участь у подкасті Film Florida, де розповіла, що працює разом з якоюсь крупною медіакомпанією. Ось цитата з подкасту:

Нещодавно, як відомо, у нас змінилися типи клієнтів, які приїжджають до нашого штату [Флорида]. Мені пощастило отримати крупного клієнта, який найняв мене організовувати екскурсії та поїздки на різні локації. Це цифрова медіакомпанія. Я підписала договір про нерозголошення, тому не можу сказати, яка саме. Вони досліджували різні райони нашого штату, а також інших штатів на південному сході. Я планувала й організовувала візити їхнього персоналу. Це було цікавим розширенням сфери моєї звичної діяльності.


Як бачимо, її слова чудово узгоджуються з листом. Очевидно, Rockstar відвідувала Флориду, щоб збирати матеріал для свого майбутнього проекту. Ймовірно, GTA 6. Звісно, є невелика вірогідність, що хтось прослухав цей подкаст і написав фальшивого листа. Сподіваємось, це не так.

Джерело