GTA 5Статті

Цікаве про GTA V

Цікаві дрібниці, які ви могли не помітити граючи у GTA V чи GTA Online.

Цікаве про GTA V

1. У випадку якщо ви провалите проходження місії, або ж забажаєте пройти її знову гра вибере інший варіант діалогів у початковій заставці. Кожна місія має декілька різних варіантів. Переважно інші варіанти діалогів передають ту саму суть, проте звучать трохи по іншому. Тому ви нічого не втратите, якщо будете проходити все з першого разу.

2. В’єтнамки чи сандалі відлипають від ноги вашого персонажу коли той йде. Вони більше не “приклеєні”, як це було у попередніх частинах серії.

3. Ваш одяг намокне, якщо ви зайдете у воду, проте лише до рівня, який дійсно мав контакт з водою. Наприклад, якщо ви зайшли у воду по пояс – у вас будуть мокрі лише штани.

4. Ви можете зайти у магазин та побачити, як його грабує пішохід з вулиці. Ймовірність такої малоймовірна, але деякі гравці наштовхувались і на таке.

5. Майкл може обговорювати випадкові події з вашого ігрового досвіду зі своїм психіатром. Наприклад, про повію яку ви зняли на вулиці чи наїзд на пішохода.

6. Якщо зателефонувати персонажу, з яким ви щойно розмовляли, він запитає чому ви зателефонували знову.

7. Ламар насміхається над зачіскою Франкліна в одній із початкових місій. Якщо з часом Франклін змінить свій стиль, діалоги будуть трохи інші в наступних місіях.

8. Вогняні вихлопи машин можуть підпалити доріжку розлитого бензину

9. Якщо сфотографувати дівчину, яка відпочиває топлес на вечірці можна отримати неприємності. Спочатку вас назвуть збоченцем, а потім доведеться мати справу з її хлопцем чи поліцією.

10. Якщо змусити Тревора слухати музику, яка йому не до вподоби, той недовго думаючи просто увімкне іншу радіостанцію.

11. На одягу персонажів може з’являтися піт. Також він зникає через певний проміжок часу.

12. Якщо витратити хороші гроші на модифікацію свого авто, випадкові пішоходи будуть казати вам компліменти, а також фотографуватися із вашим авто.