Вступна місія

Вступна місія

1986 рік. Одна із впливових кримінальних сімей збирає нараду для вирішення двох важливих питань. Перше питання пов’язано з тим, як потрапити до наркобізнесу та не забруднити собі руки. Друге – що робити з Томмі Версетті, який нещодавно був амністований? З хлопцем, що просидів 15 років за ґратами, безпосередньо по їхній винні.

Вступна місія

Було прийняте рішення об’єднати ці проблеми для їх загального вирішення. Вони відправляють Томмі до сонячного міста Вайс-Сіті, де йому запропоновано взяти під контроль важливу угоду з придбання партії наркотиків. Разом з ним також опиняються у справі Кен Розенберг та Віктор Венс.

Вступна місія

Під час самої угоди все йшло гладко, але бандити потрапили у засідку. Вони втрачають Віктора, наркотики та гроші.

Вступна місія

Сідай до машини, що стоїть поруч та їдь до готелю, який позначений на карті. Зайди в середину та встань на маркер. Далі відбудеться неприємна розмова з кримінальним босом і стане ясно, що Кен та Томмі добряче влипли. Їм як мінімум потрібно повернути гроші, що вони втратили під час провальної угоди.

Вступна місія

1. Home Sweet Home

Вступна місія

Тоні Сіпріані повертається в місто і йде прямо до Сальваторе. У нього був Вінченцо, і він просить відвести його до його контори, яка знаходиться в порту.

Це найперша місія, за яку дають 100$.

Вступна місія

Вступна місія

Вступна місія