GTA 4Статті

Огляд Euphoria від порталу “1UP”

Огляд Euphoria від порталу \"1UP\"

Цей тиждень був справді плідним від хлопців з “1UP”. За останні 3 дні вони забезпечили нас усіма новими скріншотами та цікавими статтями про механіку в GTA IV.

Деякі факти про двигун Euphoria, який використовується у грі:
“Euphoria не базується на звичайних анімаціях, вона генерує живі людські рухи. Це усе змінює. Тепер ви ніколи наперед не знаєте, що станеться далі – події не анімовані наперед. Вони генеруються під час гри. Таким чином гра може бути вражаючою та унікальною.”
“Було витрачено багато часу та зусиль, щоб розробити Ейфорію. Гадаю, наші початкові цілі були набагато скромнішими, ніж виявився результат. Кожен, зокрема Сем, під час розробки піднімали планку все вище і вище.”
“У кінцевому результаті у грі виявилося набагато більше Ейфорії, ніж ми очікували: більше рухів, більше персонажів. Думаю, обдиві компанії та команди розвинули чудові стосунки під час розробки гри, і ми справді пишаємося тим, чого досягли разом.”
“Основне, що дає Ейфорія, – це можливість персонажів гри реалістично та переконливо реагувати на будь-яку комбінацію ситуацій, яка може скластися в ігровому світі, а їх може бути безліч! Наприклад, пішоходи, що перебігають дорогу, і їх збиває машина, або хтось, кого підстрелили на сходах, і він втрачає опору, повністю перекидаючись униз.”

Прочитати повну статтю.