GTA 4Статті

Огляд Grand Theft Auto IV від PSM3

Французький журнал PSM3 зробив огляд GTA IV у своєму останньому випуску. До релізу залишився тиждень, тому очікується наплив нової серії оглядів GTA IV.

Ось основні факти з журналу:

Метро у GTA IV можна використовувати.
Зброю можна купувати у крамницях, але невідомо, чи ці крамниці називаються “Амму-нація”, як у попередніх серіях.
Як і у Сан Андреасі, ви можете купувати одяг у крамницях. Але приємна відмінність від Сан Андреасу: якщо раніше, щоб поміряти одяг, Сіджей мав зайти у примірювальну на кілька секунд, щоб гра завантажила необхідну текстуру, то тепер одяг, який Ніко приміряє, показуватиметься миттєво.
У режимі 1080 пікселів гра виглядає чудово і місто настільки деталізоване, що ви можете ходити годинами без цілі і знайти купу цікавих речей.
Гаражі Pay ‘n’ Spray (Плати і фарбуй) тепер не знижуватимуть ваш рівень розшуку поліції, зате ви зможете просто перефарбувати машину.
PSM3 назвав GTA IV “Найкращою грою усіх часів” і дав оцінку 20/20.

Зауваження:
Як і у GTA III, Vice City та San Andreas, у Grand Theft Auto IV є місія пограбування банку. PSM3 сказав, що у ній втеча відбувається з використанням метро.

PSM3 залишився незадоволеним лише системою прицілювання. Журнал пише, що прицілитися буває справді важко. Але оскільки керування грою все ж набагато покращилося, порівняно з попередніми версіями, то цей недолік малопомітний.