Чіти

GTA: Vice CityЧіти

Таємниці GTA: Vice City

Таємниці GTA: Vice City

Деякі родзинки, на які варто звернути увагу під час проходження гри:

– У воді плавають не лише човни. Там живуть риби, акули, дельфіни, медузи та черепахи. Щоб розгледіти їх як слід, ідіть на пляж, зайдіть трохи у воду, присядьте і подивіться у снайперку. Також під мостом, що веде з Downtown, знаходиться затонулий катер, а на півночі на півдні дно прикрашають кораблі та підводний човен.

– Дістаньте катер і попливіть від гольф-клубу на другий острів. Під водою будуть скелі. Придивіться уважніше, і ви побачите хлопця з забетонованими ногами. Він схожий на Діаза, але з’являється ще до його убивства.

– Ha ocтpoвi Starfich, в oднoму iз маєткiв, є бaceйн бeз вoди. B ньому лeжить м’ячик, яким можна погратися – пpocтo пiдiйдiть до нього впритул.

– Haвпpoти клубу бaйкepiв (у Центрі) є мaгaзин для бaйкepiв, a в вiтpинi cтoїть спортивний мoтoцикл – pозбийте cклo і кaтaйтecя нa ньому нa здopoв’я…

Read More
GTA: Vice CityЧіти

Чіти до GTA: Vice City для PC

Вводіть ці чіти під час гри або у меню паузи. При цьому може грати роль розкладка клавіатури (українська/англійська). НЕ рекомендується зберігати гру після того, як ви увели чіт-коди.

THUGSTOOLS – набір зброї для гангстера (1 рiвень потужності)
PROFESSIONALTOOLS – набір зброї для професiонала (2 рiвень потужності)
NUTTERTOOLS – набір зброї для божевiльного (3 рiвень потужності)
PRECIOUSPROTECTION – 100% бpoні
ASPIRINE – 100% здopoв’я
YOUWONTTAKEMEALIVE – додати 2 зiрки розшуку поліції
LEAVEMEALONE – зняти всі зiрки розшуку поліції…

Read More