OpenIV 0.9 українська версія

'OpenIV

Вийшла нова версія програми OpenIV (0.9 build 202), яка дозволяє редагувати архіви img/rpf для GTA IV. У новій версії додано підтримку третього патчу – усі, хто встановив цей патч, можуть сміливо ставити моди 😉
Також додано можливість прослуховувати і експортувати музику з радіостанцій. І звісно ж, програма містить україномовний інтерфейс. Насолоджуйтеся 😉

Читати далі

Перша велика зустріч SAMP !

Перша велика зустріч SAMP !

Як ви вже знаєте, нещодавно відкрився ігровий сервер зроблений українцями для українців для мультиплеєрної гри у віртуальному світі GTA: San Andreas. Для гри достатньо мати українську мову в серці, встановлену саму гру на комп’ютері та програму для гри в інтернеті. Але що найголовніше: перша велика зустріч у грі відбудеться вже сьогодні, в понеділок 20.04 о 19:00 за Києвом! Для всіх, хто має GTA: SA: такого пропустити неможливо!

Читати далі

GTA: Львів – робота просувається

GTA: Львів - робота просувається

На офіційний сайт GTA: Львів було додано деякі новини щодо розробки проекту, а саме: створено модель майже всієї центральної частини Львова, розроблено багатоповерхівку, у під’їзди якої можна заходити, а також першу колію для трамваїв…

Читати далі

Пральня містера Вонґа

Якщо ви регулярний відвідувач Соціального клубу Rockstar Games, то, мабуть, помітили маленькі тізерові зображення, які рекламують Пральню містера Вонґа, особливість, яка скоро має з’явитися на сайті. До сьогодні подробиці залишалися невідомими.

Щоправда, Стівен Тотіло (Steven Totilo) розказав точно, що це має бути. Очевидно, це не зовсім те, чого ви могли очікувати. Очевидно, на сайті з’явиться нова флеш-гра, у яку можна грати, щоб заробляти гроші і потім використовувати їх у GTA: Chinatown Wars.

Цитата:
“Користувачі, які зареєстровані у Соціальному клубі Rockstar, зможуть грати у флеш-ігри на кшталт “Пральні містера Вонґа”, щоб заробити додаткові гроші, які потім можна буде використовувати у грі. Наприклад, щоб придбати більше зброї та патронів (а їх ніколи не буває мало).”

Читати далі

Христос Воскрес!

Христос Воскрес!

Адміністрація сайту щиро вітає усіх користувачів та відвідувачів нашого сайту з найбільшим християнським святом Христового воскресіння. Нехай цей день сповнює наші серця радістю, втіхою та весняним настроєм. Нехай жодні життєві проблеми не стануть на заваді у досягненні вашої мети. А воскреслий Христос нехай пошле нам і нашому народові Свої безмежні щедроти і ласки, щоб він досягнув процвітання і ніколи не знав лиха.

Христос Воскрес!

Читати далі

Стіна повідомлень у Соц. клубі Rockstar

Стіна повідомлень у Соц. клубі Rockstar

Місце, яке раніше зберігалося для “стіни повідомлень” на офіційному сайті Соціального клубу Rockstar Games, нещодавно змінилося. Там є оголошення про те, що цей сервіс буде запущено у квітні 2009 року.
Це повинна бути унікальна система усних та візуальних засобів спілкування з друзями – включаючи систему прямих повідомлень та персональну стіну графіті. Члени клубу зможуть спілкуватися між собою, лаятися з друзями і прикрашати або ж засмічувати стіну інших учасників при бажанні.

Читати далі