Персонажі GTA III

Основні персонажі місій

Luigi Goterelli (Луїджі Ґотереллі)

Луїджі – перший бос, з яким тобі належить зустрітися. І, як і заведено в подібних іграх, ти будеш для нього не більше, ніж жалюгідним панком, якого, в крайньому разі, можна безболісно розтерти в дрібний порох. Луїджі володіє секс-клубом “Seven” у Red Light District і сильно гнівається, коли хтось сторонній заграє з його дівчатами.

Joey Leone (Джої Леоне)

Джої Леоне – власник автомайстерні в Трентоні. Він – син Сальваторе Леоне, голови італійського клану Ліберті-Сіті. Джої приблизно одного віку з головним героєм, тому виявляє до нього повагу і спілкується на рівних. Він недолюблює братів Фореллі, тому, якщо зв’яжешся з Джої, автоматично перейдеш дорогу сім’ї Фореллі.

Toni Cipriani (Тоні Сіпріані)

Тоні – справжнісінький мамин синочок. Незважаючи на те, що Тоні – велика шишка мафії, у нього навіть немає власного бізнесу, тому він весь час стирчить у ресторанчику матусі Сіпріані, придумуючи нові капості для тріад та доручення для тебе. Врахуй: працюючи на Тоні, ти станеш украй непопулярною особистістю в Чайнатауні.

Salvatore Leone (Сальваторе Леоне)

Бос клану Леоне, живе на симпатичній віллі поблизу міського пляжу. Постійно воює з колумбійцями та тріадами, тому робота на Сальватора автоматично зробить тебе ворогом № 1 обох угруповань. Будь обачним: Сальваторе – людина хитра, може і зрадити…

Asuka Kasen (Асока Касен)

Ватажок місцевої якудзи, веде справи разом з рідним братиком Кенджі. Асока разом з Марією вперше зустрічає тебе в Staunton. Потім вона забезпечить твоє альтер его житлом і дасть декілька завдань. Будучи якудзою, Асока терпіти не може італійців Леоне.

Kenji Kasen (Кенджі Касен)

Кенджі Касен – брат Асоки. Володіє казино в Торрінґтоні і, на відміну від сестри, постійно воює з Леоне, раз у раз влаштовуючи сутички за участі картеля, Yardies і декількох тонн наркотиків SPANK. Його завдання в основному пов’язані зі знищенням людей картелю і здирництвом. Як прикро, що рано чи пізно тобі доведеться…

Ray Machowski (Рей Мачовський)

Рей – повністю продажний поліцейський. Працює на якудзу (точніше, на Асоку) і займається прикриттям брудних справ банди. Його завдання зазвичай вимагають знищити людей, які надто багато знають, та речові докази, що інкримінують Рея.

Donald Love (Дональд Лав)

Дональд Лав – типовий зразок знаменитого плейбоя-мільйонера. Разом з тим, минуле Дональда світлим ніяк не назвеш, і навіть сьогодні він продовжує скоювати злочини. Саме за його наказом тобі належить знищити Кенджі Касена. В інший час завдання Лава представляють собою справжній “FedEx”.

Catalina (Каталіна)

Твоя колишня коханка, архізлодійка всесвіту Grand Theft Auto 3 і разом з тим – велика шишка у колумбійському картелі. Люто ненавидить твого героя. За що саме – дурне питання. Уважно дивись заставку на початку гри!

Телефонні боси

Марті Чонкс (Marty Chonks)

Власник невеликої фабрики «Bitchin ‘Dog Food» в Трентоні. Часто використовує твої кримінальні таланти для знищення зайвих свідків його темних справ. Місії видає виключно по телефону, з 9 ранку до 5 вечора. Сповідує принцип «кінці у воду», вважаючи за краще відправляти трупи то в Детройт, то в місцеву затоку. На жаль, Марті теж спіткає нещастя…

El Burro (Ель Бурро)

Ватажок клану Diablos, періодично підкидає головному герою клопітливі завдання на кшталт перегонів по Portland, збору порномакулатури за певний час і сутичок з братами Фореллі за допомогою фургона з морозивом.

King Courtney (Король Куртні)

Голова угрупування Yardies, з нудьги підкидає нашому герою дурні, але важкі «телефонні завдання». Псих і параноїк. Будь обачним: для Куртні не існує такого поняття, як «чесність» – якщо не будеш пильним, обдурить і вб’є за дві секунди.

D-Ice (Ді-Айс)

Ватажок банди панків Red Jacks з «групи» Southside Hoods. Понад усе ненавидить конкурентів з Purple Nines і прагне викурити їх із району за будь-яку ціну. Спілкується з тобою виключно по телефону.

Другорядні персонажі

8-Ball

Власник трьох вельми специфічних майстерень, що займаються установкою вибухівок в автомобілях. Перебуває в клані Леоне. За щасливим збігом обставин, саме 8-Ball опинився в одному тюремному автобусі з головним героєм і допоміг утекти. Надасть незамінну допомогу під час знищення танкера колумбійців.

Misty (Місті)

Місті – одна з дівчат Луїджі, її послугами частенько користується Джої з автомайстерні. При собі носить пістолет. Намагайся не злити її, якщо не бажаєш отримати дірку в грудях.

Maria (Марія)

Дівчина Сальваторе Леоне. Міцно сидить на наркотиках SPANK, постійно відвідує підпільні тусовки наркоманів, нерівно дихає до Асоки Касен, заправляє справами якудзи. Бажає смерті свого покровителя, але в цілому досить приємна у спілкуванні особа.

Рhil (Філ)

Власник чудового магазинчика «Phil’s Army Surplus», що в Рокфорді. Викликає дику ненависть з боку колумбійців. Якщо зможеш захистити магазин Філа від нападів картелю, то згодом вдячний торговець продасть тобі М16, дробовик, базуку і навіть танк!

Miguel (Мігель)

Про Мігеля практично нічого не відомо, окрім того, що він – могутній бос колумбійського картелю. Поруч із ним в’ється лиходійка Каталіна, якій судилося зіграти ключову роль в сюжеті гри. Чи треба говорити, наскільки сильно твій герой ненавидить цю персону?

0 thoughts on “Персонажі GTA III

Залишити відповідь