Інше

Як можна святкувати день перемоги більшовизму?

Як можна святкувати день перемоги більшовизму?

Шановні українці! Задумаймося, що ми робимо. Комуняки сказали, що 9 травня – день перемоги. Але перемоги кого? Звісно, ж не українців. А москалів, більшовиків, тоталітаризму, сталінізму. Це символ поразки незалежної України, символ імперіалізму. Таким чином у цей день москалі кажуть усьому світові: “Дивіться, німців ми побороли. Скоро завоюємо весь світ!” А якщо ми з вами святкуємо цей день, це означає, що ми виступаємо в унісон з москалями. Тобто, ми частина їхньої армії, васали, раби. Вони нас мають за ніщо.
А що зараз показують на телебаченні? Цілий тиждень самі фільми про війну – 24/7. При чому всі фільми москальського виробництва. Підозріло, чи не так? Москальська пропаганда ніби каже нам: “Ми воювали тоді, і зараз не здамося.” Чому ж не показують українські фільми про УПА, які відстоювали НЕЗАЛЕЖНІСТЬ Неньки-України, а не просто чужі сталінські імперські загарбницькі інтереси. Чому ані слова про тих відважних хлопців, які ішли на вірну смерть? Вони знали, що вже ніколи не побачать рідних, але любов до свого понівеченого народу їм була дорожча за все на світі. Чому ані слова про цих героїв?
Натомість, прославляються ветерани, які продалися москалям. Вступили до їхньої кривавої армії, винищували свій народ. А тепер ще цим і хваляться. А ми їх підтримуємо. Де справедливість?
Замість того, щоб пом’янути жертв голодомору і воєн, ми святкуємо перемогу зла – більшовизму і шовінізму. Якщо вже народ так подурів, то давайте краще святкувати досягнення Гітлера, а їх за роки війни було не так уже й мало. Якщо кожен хоче святкувати поразку свого народу, то я краще буду підтримувати нацистів. А чом би й ні? Хто сказав, що москалі – визволителі? Це сміття для всього світу, прищ на дупі в українців.
А німці – хороші люди. Вони рухають прогрес і знімають чудове порно. Вони наші друзі. Крім того, нацисти робили добре діло – винищували москалів. Їм дякувати за це треба! Їм вдалося вбити стільки москалів, скільки не вдалося усій армії УПА за всю історію.
Уявіть, що було б, якби УПА перемогла війну. Вже б тоді у нас була своя вільна держава. А натомість, ще 45 років ми мучилися під ярмом тоталітаризму.
Як можна святкувати 9 травня і виставляти на показ серп і молот? У країнах Прибалтики цей символ взагалі заборонений. Чому ж у нас він у пошані? Шановні українці, ви забули, хто вам створив 3 голодомори? Невже німці? Аж ніяк. Це добрий дядечко сталін і кривава армія. І кривава вона не в переносному значенні.
Святкування 9 травня встановили москалі, а не ми. І на сьогоднішній день це святкування роздуте до небачених меж. Мабуть, навіть Новий рік не так святкують. Отже, погодьтеся, це лише політична спекуляція. Минулого року це був приїзд москальського патріарха в Україну, а цього року наші браві солдати їдуть до москалів на парад.
Що ж нам робити? Владу ми не змінимо. І парад не скасуємо. Але, принаймні, не будьмо лицемірними. 9 травня – не привід для радості. Це привід пом’янути українців, які загинули під час Другої світової війни. А якщо вже і шануємо 9 травня, то чому ніхто не шанує 14 жовтня (поминання воїнів УПА) чи 29 січня (поминання жертв Крут)? Щось я не бачив ніякого параду у ці дні. Тому пам’ятаймо цих людей, які життя віддали за нас. Не будьмо невдячними, байдужими чи лицемірними.
Слава Україні!