GTA 4Новини

Альтернативний мультиплеєр GTA IV

Альтернативний мультиплеєр GTA IV

Випустивши PC-версію GTA 4, Rockstar Games не стала що-небудь міняти в оригінальному мультиплеєрі, призначеному для Xbox360 та PlayStation 3. Що з цього вийшло, знають шанувальники серії Grand Theft Auto, які зазнають труднощів з можливістю нормально пограти по мережі.

Цим мукам, схоже, скоро прийде кінець. Москальська команда розробників FOUR-MP продовжує розробку альтернативного мультиплеєра для GTA 4.

Хлопці працюють над FOUR-MP 0.2, загальний прогрес готовності проекту складає приблизно 30%. Спочатку шанувальники GTA 4 повинні були отримати FOUR-MP 0.1b ще в минулому році, але вихідні коди першої версії були загублені, і хлопці відразу приступили до роботи над версією 0.2.

За попередньою інформацією, мультиплеер FOUR-MP 0.2 з’явиться у вільному доступі між червнем та серпнем 2010 року. Відкритих бета-тестів не буде, але розробники показали ще сирий GUI майбутнього мультиплеера.

Залишається тільки чекати і сподіватися на хорошу синхронізацію і обіцяний античіт, який позбавить онлайн-спільноту GTA 4 від чітерів.