“Епізоди Міста Свободи” з’являться на PC та PS3 !

"Епізоди Міста Свободи" з'являться на PC та PS3 !

Rockstar офіційно підтвердила, що Grand Theft Auto: Епізоди Міста Свободи (до складу яких входять “Загублені і прокляті” та “Балада про Голубого Тоні”) з’являться на платформах PC та PS3 30 березня 2010 р.

“Ми раді оголосити, що найбільш очікуваний реліз “Grand Theft Auto: Епізоди Міста Свободи” з’явиться на PlayStation®3 та Games for Windows® – LIVE 30 березня 2010 р. Уперше гравці PlayStation 3 та Games for Windows – LIVE зможуть оцінити два останні захоплюючі розділи саги про Grand Theft Auto IV.

Ці два епізоди, які наповнені екшном, будуть також доступними для завантаження у мережах PlayStation Network та Games for Windows® LIVE 30 березня 2010 р. У кожному епізоді присутнє те саме деталізоване та чаруюче Місто Свободи, яке ми усі знаємо і любимо. Гравці Games for Windows – LIVE можуть насолоджуватися мультиплеєрними турнірами з 32 гравцями, а також удосконаленим відеоредактором. Усі фани знову матимуть змогу послухати ніжні звуки радіо Міста Свободи.”

Джерело

Обговорити цю новину, як завжди, ви можете на нашому форумі: тут і тут.

0 thoughts on ““Епізоди Міста Свободи” з’являться на PC та PS3 !

 • 17.02.2010 о 10:14
  Permalink

  Від себе хочу додати, що фраза

  два останні захоплюючі розділи саги про Grand Theft Auto IV


  наштовхує нас на думку, що більше епізодів GTA IV не буде. Далі буде зовсім нова GTA. Є припущення, що події будуть відбуватися у Vice City. На цю думку мене наштовхнуло те, що у "Баладі про Голубого Тоні" є нова радіостанція Vice City FM.

 • 20.02.2010 о 13:33
  Permalink

  Небуде вже епізодів)) рокстар казали шо їм невигідно кожного року випускати, чим рідше випускається гра (чим довша розробка) тим вона цікавіша))

Залишити відповідь