Новини сайту

UA vs RUSS – 1:2

Сьогодні відбулась UA та RUSS кланів. Було 3 гри. Першою локацією для гри став Дюкс/Брокер. Ось тут то клан RUSS і зазнав поразки. Потім гуртом обрали аеропорт, тут в результаті і проявилось “задротство” клану RUSS. Всі хутко повсідались на гелікоптери та й давай атакувати нас с з неба (бо ж бачте, врукопашку, автомат до автомата їм слабо, через що 1 гру вони власне і програли). Не розумію людей, які грають в аеропорті. Це, як то кажуть в перекладі з російської “із грязі в князі”.

2-гу гру ми програли. І от уже ніби цілу годину ми уже пограли, і пора вже зупинитись та відпочити, так ні, задроти з клану RUSS стійкі зарази. Тай давай ще грати півгодини в Богені. Тут варто зазначити, що весь час, коли грали в Бохані, команда UA лідирувала із невеликим відривом. На останніх 6 хвилинах гри, ворожий клан зміг перемогти нас. О, ще ж забув додати, під час гри мені пришла по Live смс від Тараса, він написав, що його викинули з гри. Виходить, RUSS навмисно вигнали нашого гравця.

Що тут можна сказати? Вороги не змогли перемогти нас чесно, натомість вони вжили ряд заходів, аби хитрим шляхом перемогти. Бій закінчився з результатом 2:1 на користь клану RUSS. В аеропорті ми програли з однієї лише причини. На початку гри в аеропорті гра випадковим чином розставляє гравців на карті. І перемагає той, чия дислокація ближче до стоянки гелікоптерів, тобто один гравець підбіг до гелікоптера, сів у нього, злетів, та практично до кінця гри контролює доступ гравців до стоянки з гелікоптером. Саме тому я і не люблю аеропорт. Програш в Богені, його могло і не бути, якщо чесно. Це, як би краще сказати, задротна витривалість противника, яка і взяла гору.

А взагалі я думаю – клани ці, всі ці кланові війни, це все така дурня, що ідіотизмом просто не назвеш. Гра для того щоб у неї грати, а не перетворювати її на життя, створювати клани, і вести міжусобні війни один з одним. Давайте жити мирно!