Інше

Car Jack Streets тепер у продажу

Car Jack Streets тепер у продажу

Якщо ви очікуєте нової серії Grand Theft Auto або хочете, щоб у Chinatown Wars було більше місій, то гра Car Jack Streets саме для вас. Її можна розглядати як “духовного наступника” до ранніх серій Grand Theft Auto. Компанія, яка її створила, Tag Games, була заснована двома колишніми працівниками компанії DMA Design, обоє з котрих працювали над GTA. Більше того, вони залишилися у своєму місті, де усе почалося, – Данді, Британія.

Найцікавіше те, що ця гра для платформи iPhone є майже повною копією старих серій Grand Theft Auto, і вона має багато подібного до щойно випущеної Chinatown Wars. Гра має вигляд згори, і тільки дивний об’єкт пролітає біля вас і нагадує, що графіка 3D. Розробники запевняють, що гра працює зі сталою частотою кадрів. Відмінний інтерфейс дає те, що незважаючи на маленький екранчик, ваші пальці майже ніколи не затулятимуть ігрову сцену. Значки у грі напівпрозорі і більшість із них з’являються лише у потрібний час.

Сюжет гри обертається навколо Рендела (Randal), світловолосого головного героя, яким ви керуєте у грі. Він по вуха у боргах і, звичайно, шукає, де можна заробити гроші. Щоб сплачувати щотижня $50 000 за борги, Рендел змушений виконувати злочини за гроші. Щотижня означає справді щотижня – гра відбувається у режимі реального часу.

Car Jack Streets тепер у продажу

На екрані завжди є годинник, отже, якщо ви чекаєте автобуса, то завжди зможете побачити, котра зараз година. Але це ще не всі достоїнства цієї системи. Якщо ви граєте лише вдень, то ніколи не побачите ігрове місто у ліхтарях – а це справді вражаюче видовище. Час у грі ніколи не зупиняється. Якщо ви не будете грати цілий тиждень і не заплатите частку боргів, то доведеться починати гру заново. Така система не досконала, але розробники стверджують, що у грі легко виконувати завдання. Таким чином можна грати часто і короткими періодами.

Переваги:
Велика кількість місій. Гра сама генерує завдання. І хоча у місіях завжди треба красти машини і вбивати людей, зате місця та цілі щоразу будуть іншими.
Велика кількість машин. Дуже кумедно, коли по дорозі їде чистильна машина, а за нею ряд інших машин, які хочуть його обігнати.
Цілий асортимент ліцензійної музики. У грі справді багато музичних треків. Ви можете переглядати список пісень кожної радіостанції, а потім придбати трек, який сподобався, на iTunes.
Події у грі відбуваються у місті Jack City. Воно велике, має багато районів. Як і в Chinatown Wars, тут є траса для перегонів, пляж, порти і пристані. Дуже нагадує Liberty City з GTA1.
Цікаві міні-ігри. Є режим божевілля, у якому треба вбити певну кількість людей за декілька секунд. Є режим, у якому треба навпаки вижити, коли приїжджають вороги у седанах і обстрілюють вас.
Гарне керування. Хоча спершу важко звикнути до сенсорних кнопок-стрілочок та кнопок газу/гальм, зате потім у вас не виникне жодних проблем при керуванні Ренделом.

Недоліки:
Звуки залишають бажати кращого. Звукові ефекти машин слабкі і більше нагадують газонокосарки. Немає звуків міста.
Ви можете носити лише один тип зброї одразу, і також немає можливості битися голіруч кулаками. Якщо у вас закінчилися патрони, вважайте, що ви труп.
Зіткнення машин не дуже красиві. Якщо у Chinatown Wars ви врізаєтеся у когось, то ефект гарний. А тут зазвичай при зіткненні машини ніби злипаються, або інша машина відскочить на кілька метрів.
На екрані внизу немає карти, тому важко орієнтуватися. Гра постійно просить використовувати внутрішньоігровий GPS. По суті це звичайна стрілка на екрані, яка вказує, куди їхати. Це ще одна риса, дуже схожа до перших серій GTA.
Місії можуть здаватися незв’язними, особливо внаслідок GPS. У багатьох завданнях вас просять виконати завдання, а потім поїхати до іншого місця, щоб отримати платню. На жаль, те інше місце не позначається автоматично стрілкою. Вам треба зайти в меню і вручну знайти його.

Car Jack Streets тепер у продажу

Мабуть, ви більше ніде не знайдете кишенькової гри, яка б так точно імітувала GTA. Дефекти гри незначні і їх легко не помітити на тлі усіх можливостей. Виконавчий директор гри каже, що якщо гравці не будуть задоволені елементами гри в реальному часі, то вони матимуть право грати безкоштовно у майбутні модифікації. Вони охочі “прислухатися до всіх”. Це видно навіть у їхньому першому релізі.

Car Jack Streets доступна для платформ iPhone та iPod Touch. Ціна гри – $4.99 / £2.99 / ?3.99.