Інше

Найголовніший конкурент GTA IV

Найголовніший конкурент GTA IV

Видавництво Midway оголосило про те, що гра “The Wheelman” потрапить до магазинів 16 лютого 2009 року. Як повідомляє MCV, продажі нового гоночного екшену у всьому світі почнуться не пізніше 20 лютого. Гра вийде одночасно на Playstation 3, Xbox 360 і РС.

Створенням The Wheelman займається одна з внутрішніх студій Midway, яка розташовується в Ньюкаслі. Окрім цього до процесу розробки притягнена Tigon Studios, яку в 2002 році заснував актор Він Дізель (Vin Diesel). Відзначимо, що він також є співпродюсером нового проекту, а його зовнішність і голос розробники використовували при створенні головного героя The Wheelman.

Дія гри відбуватиметься в Барселоні. Геймерам належить управляти секретним агентом, який, окрім всього іншого, є відмінним водієм. Гра буде розділена на місії, причому для успішного виконання багато з них доведеться використовувати різні транспортні засоби.

Представники Midway сподіваються, що їхній новий проект зможе привернути увагу великої кількості геймерів. Спеціально для цього видавництво планує витратити декілька мільйонів доларів на рекламну кампанію The Wheelman.

Спочатку планувалося, що до виходу гри “The Wheelman” буде приурочена прем’єра однойменного фільму з Віном Дізелем у головній ролі. Права на створення цієї картини придбала кіностудія Paramount Pictures. Проте ще не ясно, на якій стадії знаходиться процес випуску даного фільму. За деякими даними, зараз творці лише завершують роботу над сценарієм.

ОСОБЛИВОСТІ:
– Система пошкоджень враховує точку удару і мне кузов у потрібних місцях. Гравець перестрибне в інший автомобіль прямо на ходу, не втрачаючи темпу.
– Щоб пройти основні завдання, гравцеві буде потрібно 8-10 годин.
– В автомобілів є і так звані спец-здібності. Стрибаючи по трамплінах і таранячи поліцейських, ми постійно отримуємо «окуляри фокусування», які можна витратити на декілька цікавих трюків.