Новий логотип GTA: Львів

Нещодавно GTA: Львів змінила свій логотип. Замість колишнього

Новий логотип GTA: Львів

він став

Новий логотип GTA: Львів

І тим самим більше нагадує атмосферу справжньої GTA.

Також на офіційному сайті проекту з’явилася нова інформація про гру: системні вимоги та чорновий вигляд обкладники майбутнього DVD-диска з грою.

Новий логотип GTA: Львів

Ось власне сама обкладинка:

Новий логотип GTA: Львів

Також останні новини:
“Після одного року (!) фотографування центральної частини Львова, проект має всі фотографії запланованого району серця нашого міста. 5000 фотографій, 2000 текстур (90% вже готові). Такі не малі цифри говорять про те, що ми намагаємося зробити Львів якомога реалістичнішим. Ще залишилося зробити біля 1000 фотографій Сихова. На даний момент зроблено 50% фотографій Сихова і з них 95% текстур.”

Справді, якщо врахувати, що хлопці цим займаються на засадах добровільності, використовуючи свій весь вільний час на зйомку будинків та дерев протягом цілого року, то залишається поаплодувати їм і побажати великого й незмінного успіху у подальшій роботі.

Джерело: офіційний сайт

0 thoughts on “Новий логотип GTA: Львів

 • 10.05.2009 о 14:46
  Permalink

  В них хіба є ліцензія від Rockstar шо вони так Games for Windows Live і з системними вони заганались вони просто дали системні з GTA IV а там моделі такі небудуть як в IV частині там набагото гірші модель будинків будуть тому там менші системні мають бути.
  Чесно кажучи мені кажеться гра небуде дуже класною томущо цілого Львова небуде (а найбільше не сподобалось шо їм тяжко Санту-Барбару було зробити насихові такий маленький кусочок і їм лєнь зробити). Мені ще інтересно як вони збираються робити відеоролики, бо недумаю шо в них є обладннання для цього. Мене ще дивує чому вони скріншоти нероблять з ігри а тільки з 3d maks бо коли вони робили на SA скріншоти були всі з гри а зарас тільки з 3d maks а це може означати вони немають ше прог шоб закинути місто в гру тому покишо роблять тільки моделі.
  Може я в чомусь неправий то вибачте.

 • 10.05.2009 о 16:33
  Permalink

  Ех, ви всі критикуєте. А якби хтось із вас сам спробував узяти фотоапарат і наробити кілька тисяч фоток свого міста, потім тижнями сидіти і моделювати це все на компі? І при чому безкоштовно.

  Обкладинка – лише чорновий експериментальний витвір. Такі собі варіації. Ну навіщо прискіпуватись до дрібниць? Не розумію.

  Коли гра вийде, тоді варто прискіпуватись smile

 • 10.05.2009 о 22:10
  Permalink

  ua2004,
  ну звісно критикуєм але я говорив не про те шо вони роблять а про інше ти прочитай нормально і шо саме дивніше чо ніодної фотки з гри нема

 • 13.05.2009 о 13:29
  Permalink

  Ні проект гта львів гарний як і ідея… На мою думку приємно булоб побачити хоть щось схоже на місто. Звичайно це не буде ГТА4 бо над нею працювали декілька сотень людей і вклали в гру кілька мільйонів баксів, це вже про щось говорить

Залишити відповідь