GTA 2Інформація

Загальні особливості GTA 2

Загальні особливості GTA 2

Grand Theft Auto 2 (GTA 2) – комп’ютерна гра, продовження легендарної гри Grand Theft Auto (також створеної Rockstar North, яка до 1999 року мала назву DMA Design). З 22 грудня 2004 року PC-версію гри можна безкоштовно завантажити на офіційному сайті Rockstar Games.

На відміну від GTA, в GTA2 з’явилася можливість зберегти гру. На вулицях бродять такі ж викрадачі, як і сам гравець, які можуть вкрасти у нього машину, пішоходи сідають і їздять на таксі. Крім того поліція, пішоходи та члени банд вступають у перестрілки і бійки, навіть без участі гравця.

Гравець на цей раз грає за героя по імені Клауд Спід (Claude Speed). У кожному районі існують дві різні банди і одна, яка править в кожному районі. Завдання гравця даються за телефонами, розташованими на територіях банд. Існують телефони трьох кольорів: зеленого – легкі та нескладні завдання, жовтого – завдання середньої складності і червоного – важкі і складні завдання, є також телефони блакитного кольору.
Доступність завдань від кожної конкретної банди безпосередньо залежить від відносин гравця з нею, то є, чим краще відносини гравця з бандою, тим більш складні завдання від неї стають доступні для нього і навпаки.

Загальні особливості GTA 2