GTA 4Нерухомість

Нерухомість у GTA 4

Нерухомість у GTA 4

Всього у GTA 4 є п’ять квартир, які можуть належати Ніко. На відміну від попередніх ігор серії, у четвертій частині нерухомість не приносить грошей і купити її просто так не можна. Квартири даються тільки по сюжету.
Тоді в чому ж її користь? По-перше, ви можете зберігати на стоянці перед будинком свої улюблені автомобілі (гаражі при будинках, щоб тримати в них тачки, не використовуються). По-друге, деякі будинки містять бонуси (наприклад, особняк Плейбой-Х).
По-третє, там можна зберігатися, змінювати одяг, дивитися телевізор, в деяких будинках користуватися інтернетом(тільки у двох з них).

Перша квартира

Нерухомість у GTA 4

Це саме те місце, де Роман і Ніко (звісно, Романа ви там ніколи не побачите) живуть на самому початку гри, це маленька скромна (забита і смердюча) квартирка в Hove Beach.
На жаль (а може на щастя?), з цією квартирою незабаром можна буде попрощатися, оскільки люди Дмитра Раскалова спалять її вщент, не забувши спалити ще й таксопарк Романа. Але, при всьому цьому, навіть після знищення житла на стоянці перед будинком можна буде зберігати автомобілі.

Друга квартира

Нерухомість у GTA 4

У ній Ніко і Роман оселяються після пожежі. Роман дзвонить до Мелорі і просить надати їм прихисток. Знаходиться квартира в Південному Бохені, в страшненькому будинку, хоча всередині домівка просторніша. Тут можна зберігати до двох ваших автомобілів. Квартирка назавжди залишається під вашим контролем, звідти ви забиратимете Романа на «прогулянку».

Третя квратира

Нерухомість у GTA 4

Нерухомість у GTA 4

Нерухомість у GTA 4

Нерухомість у GTA 4

Нерухомість у GTA 4

Ви отримаєте цю квартиру, якщо вб’єте Плейбоя Х, замість Двейна. Тому що це, власне, будинок Плейбоя, і вам дістанеться квартира високого класу на самому верху особняка в Північній Голландії. Там є великий плазмовий телевізор, більярдний стіл (можна грати з друзями або подругами), комп’ютер і ВЕЛИЧЕЗНИЙ балкон з барбекю, столами і стільцями та джакузі (маленькою такою).
Одяг головного героя з GTA 3 доступний тільки в цій квартирі.

Четверта квартира

Нерухомість у GTA 4

Нерухомість у GTA 4

Сюди переселяється Ніко після викрадення Романа. Кімната в будинку досить високого рівня (їй поступається тільки «халупка» Плейбоя) в Елґонквіні. Дана квартира залишається за вами назавжди, з нею теж нічого не трапиться. Усі «блага цивілізації» + інтернет теж доступні.

П’ята квартира

Нерухомість у GTA 4

Нерухомість у GTA 4

Ще одна квартира середнього класу. Розташована в Олдерні-Сіті. Остання (передостання, якщо будете довго тягнути з місіями Двейна та Плейбоя) квартирка, яку вам дадуть. Розташована на останньому четвертому острові.