GTA 3Проходження

Джої Леоне

7. Mike Lips Last Lunch (Останній обід Майка Ліпса)

Джої Леоне

Джої дає тобі завдання поцупити тачку чувака, якого звати Майк Ліпс, закласти в машину вибухівку та повернути її на місце, поки сам Майк сидить у кафе. Їдь до того кафе, де зараз хаває Майк, сідай в тачку, над якою стирчить велика синя стрілка та їдь до гаража 8-Ball’а. Їдь обережно, намагайся не покоцати машину, заїдь в гараж 8-Ball’а. Він за декілька секунд поставить вибухівку. Далі поверни машину на місце, де її ставив Майк. Коли поставиш, активуй бомбу і тікай куди очі дивляться. Пізніше вийде сам Майк, сяде в свою машину і бах!

За це завдання ти отримаєш: $10.000

Джої Леоне

8. Farewell ‘Chunky’ Lee Chong (Прощавай, кремезний Лі Чонг)

Джої Леоне

Твоє завдання – вбити рагуля, якого звати Лі Чонг. Лі Чонг продає шаурму та іншу гидоту в Чайнатауні. В тому районі заправляють злі Тріади, будь обачним, вони будуть намагатися тебе вбити. Доїхавши до місця, вбий бандюків з Тріади. Далі біжи з Лі Чонгом, він уже втік. Бери тачку і гайда за ним. Далі дожени та вбий.

За це завдання ти отримаєш: $10.000

9. Van Heist (Викрадення фургону)

Джої Леоне

Твоє нове завдання – тобі потрібно сперти куленепробивний фургон. Візьми собі тачку, прямуй до фургона. Стріляй в фургон до тих пір, поки з нього не вийдуть охоронці. Убий їх, сідай до фургону та їдь на склад.

За це завдання ти отримаєш: $20.000!

10. Cipriani’s Chauffeur (Водій Сіпріані)

Джої Леоне

У цій місії тобі потрібно довезти Тоні Сіпріані до китайської пральні. Власники пральні за захист від Тоні винні йому бабки. Але китайці скнари, коли Тоні заходить в пральню, його зустрічають Тріади. Тоні з усіх сил тікає звідти. Коли він сяде в тачку, мерщій вали звідти.

За це завдання ти отримаєш: $3.000, будуть відкриті місії Тоні + в AMMUNation можна буде придбати UZI.

11.Dead Skunk in the Trunk (Мертвий скунс в багажнику)

Джої Леоне

Люди Джої вбили одного з братів Форелі та засунули його в тачку біля ресторану. Твоє завдання – взяти ту чортопхайку та їхати до металобрухту. Обережно, брати будуть заважати тобі.

За це завдання ти отримаєш: $10.000

12.The Getaway (Втеча)

Джої Леоне

Візьми машину, візьми грабіжників та їдь до банку. Коли грабіжники вибіжать з банку, у тебе на хвості з’явиться поліція. Тому хутко їдь і перефарбуй тачку, а потім прямуй до місця, яке вказане на радарі.

За це завдання ти отримаєш $30.000!!!