GTA 4Новини

Rockstar оголошує про онлайн-події

Rockstar Games оголосила про три спеціальні онлайн-події, які повинні відбутись цього місяця у зв’язку з релізом Grand Theft Auto IV та Midnight Club Los Angeles:

Rockstar оголошує про онлайн-події

ПОДІЯ GRAND THEFT AUTO IV, GAMES FOR WINDOWS LIVE – В суботу, 13 грудня.
Заходьте до Games for Windows LIVE® в суботу, 13 грудня з опівдня до 16:00 за західним часом EST (Грінвіч -5 год). У вас буде шанс позмагатися з найкращими. Представники від Rockstar North, Rockstar Toronto та Rockstar Games NYC будуть онлайн, щоб забрати вас в усі мультиплеєрні режими Grand Theft Auto IV. Пам’ятайте, що РC-версія підтримує до 32 гравців. Повний список імен, під якими будуть присутні рокстарівці, буде оголошено згодом.

Rockstar оголошує про онлайн-події

СОЦІАЛЬНИЙ КЛУБ ROCKSTAR GAMES – Вікенд 12-14 грудня.
Для гравців Grand Theft Auto IV та Midnight Club Los Angeles Соціальний клуб відкриває свої двері. Гра з рокстарівцями на всіх платформах обох ігор. Авторизуйтеся в соцклубі, щоб увійти до щогодинного та щоденного тоталізатора. Будьте першими, хто візьме участь в онлайн-перегонах Midnight Club Los Angeles. Завантажте свій рейтинг машин (“My Ride “) у Midnight Club Los Angeles, щоб бути оціненим і отримати від Rockstar спеціальний приз. Завантажте свої кліпи з відеоредактора Grand Theft Auto IV на PC, і ваші кліпи можуть потрапити до списку найкращих відео тижня. Деталі згодом.

Rockstar оголошує про онлайн-події

ВІДЕОРЕДАКТОР SOCIAL CLUB TV – Змагання Videogame Journalist All-Star.
Голосуйте за свої улюблені кліпи, які були створені журналістами та редакторами з IGN, GameTrailers та інших ігрових порталів. Наприкінці цієї події 12 грудня. Тільки один журналістський кліп отримає корону. Заходьте сюди і слідкуйте за новими кліпами, які будуть публікуватися цього тижня.