GTA 4Новини

ESRB сповістили про ПК-версію GTA IV

ESRB сповістили про ПК-версію GTA IV

Хороші новини для тих, хто бажає поганяти у Grand Theft Auto IV на персональному комп’ютері, продовжують з’являтися. На сайті американсьої організації ESRB, яка займається групуванням ігор за віковими категоріями, у таблиці, де написано “Grand Theft Auto IV” з’явився напис “Windows PC”.

Нагадаємо, що офіційного анонсу від розробників гри ще не було. Але це уже не перший раз, коли сайт ESRB.org раніше від усіх оголошує про вихід GTA на новій платформі. А саме, у січні 2007 року ESRB.org написала у таблиці GTA: Vice City Stories платформу PS2 (тоді ще вона була тільки на PSP і не було жодних офіційних заяв Rockstar Games із цього приводу). Але незабаром GTA: Vice City Stories таки вийшла на PS2.

До речі, варто також взяти до уваги у таблиці на тому сайті ще одну гру від Rockstar — Bully: Scholarship Edition, яка вийшла на платформи Xbox 360 та Wii, але поки що не оголошена для ПК.

Щоправда тепер напису “Windows PC” ви на сайті ESRB.org не знайдете. Його чомусь витерли зі списку платформ для ігор GTA 4 та Bully. Очевидно, Rockstar Games не дуже зраділа такому передчасному оголошенню про результати їх праці. Тому чекаємо офіційного анонсу.

Якщо ви хочете самі переглянути, то зайдіть на сайт ESRB і у полі Search введіть слово “Grand”. На першому місці у таблиці з’явиться Grand Theft Auto IV.

Якщо ви взагалі не вірите, що ця новина правдива, то переконайтеся на англомовних форумах: тут і тут.