GTA 5Статті

10 найцікавіших фактів про GTA 5

GTA 5 є однією з найпопулярніших ігор сьогодення, однак далеко не кожен геймер знає про неї все. Тому пропонуємо добірку з 10 цікавих фактів про вашу улюблену гру.

Повтор проваленої раніше місії передбачає інший діалог

Багато гравців звикли до того, що коли їм не вдається пройти якусь місію, їм доводиться заново слухати все те, що говорили персонажі гри раніше. Однак у GTA 5 все зовсім по-іншому. Після перезапуску проваленої місії на геймера чекає інший вступний діалог, який ще й залежить від обставин провалу місії.

Одяг мокне правильно

Тим, хто грав у попередні GTA відомо, що одяг головного героя зовсім не намокав, коли він опинявся у воді, в той час, як у GTA 5 з цим все просто ідеально. Зокрема, коли герой потрапляє у воду, його одяг намокає тільки до того рівня, до якого він занурювався у неї.

Майкл скаржиться на життя

Цікаво також, що герой гри Майкл ділиться з психіатром подіями зі свого життя. Наприклад, герой говорить про те, як він спить із повіями або перебігає вулицю на червоне світло.

Найпопулярніші авто в GTA 5

  • Dubsta 66;
  • Feltzer;
  • Glendale;
  • Panto.

У героїв різні ОС на мобільних пристроях

Гру настільки детально пропрацьовано, що навіть операційні системи на телефонах Майкла, Тревора і Франкліна помітно відрізняються. Зокрема, це ігрові аналоги iOS, Android і Windows Phone.

Поліцейські піклуються один про одного

Дуже реалістично в GTA 5 працює і поліція, співробітники якої завжди піклуються про своїх напарників. Саме тому співробітник, який побачив, що його колега поранений, може швидко відтягнути його в укриття. Але правоохоронець навряд чи піде на таке, якщо це буде занадто небезпечно для його життя.

Дивна картина з непізнаним об’єктом

На горі Чиліад є будівля, на одній стін якої є вельми цікава картина: на ній схематично зображено гору, в яку вдаряє блискавка. На вершині скелі можна помітити щось дуже схоже на НЛО. При цьому непізнаний об’єкт видно там далеко не завжди. Досвідчені гравці стверджують, що побачити літаючу тарілку на картині можна тільки в нічний час, і виключно в грозу.

Непізнаний об’єкт на дні океану

Ще одна літаюча тарілка знаходиться на дні океану, і дістатися до неї можна лише на підводному човні. Однак зелених чоловічків, там поки що знайти ніхто не зміг.

Дивна статуя

Ситуація на пляжі в районі Веспуччі є не стільки містичною, скільки просто дивовижною і навіть трохи кумедною. Там можна наштовхнутися на статую людини в чорному костюмі. На перший погляд, статуя зовсім нерухома, проте якщо вдарити по ній, то вона тут же почне відповідати своєму кривднику.

Жінка-привид: найстрашніше явище в GTA 5

Попри те, що цей факт представлений останнім, його можна сміливо назвати найбільш примітним і найстрашнішим у грі. На горі під назвою Гордо у часовому проміжку між 23:00 і 24:00 у гравця з’являються всі шанси зустріти примару темноволосої жінки, і розглядати містичний силует краще з далекої відстані, озброївшись біноклем. Якщо підійти до привида занадто близько, то він одразу зникне, тоді як на землі з’явиться кривавий напис “Jock”. Легенда свідчить, що ця жінка трагічно загинула, впавши зі скелі, коли гуляла зі своїм чоловіком.