GTA 4Новини

Вікенд з Xbox LIVE

Вікенд з Xbox LIVE

Спеціальне оголошення від Rockstar Games! Створіть хаос із вашими друзями! Настав час порвати вулиці Міста Свободи з друзями 26-28 вересня 2008 року. У цей особливий останній вікенд вересня приєднуйтеся до дії разом з мультиплеєром Grand Theft Auto IV на Xbox LIVE®.

Вікенд з Xbox LIVE

Заходьте і змагайтеся разом зі справжніми розробниками GTA. Члени команди Rockstar North та Rockstar Games будуть разом з вами проходити усі мультиплеєрні режими, включаючи М’ясорубку, Автомобільне місто, Підірвати все 2, та Катова петля. Заходьте в Xbox LIVE, шукайте гравців з Rockstar, а тоді скидайте рукавички. Або грайте з рокстарівцями у коопераційних режимах, щоб навчитися більше від розробників.

Кожен, хто братиме участь у грі, отримає ексклюзивний доступ до спеціальних ігрових зображень та тем для Xbox, а також можливість виграти суперпризи. Кожен, хто авторизується і гратиме в мультиплеєр Grand Theft Auto IV під час вікенду Xbox LIVE, зможе отримати ці зображення та теми, розроблені компанією Rockstar.

Вікенд з Xbox LIVE

Усі прийнятні гравці автоматично братимуть участь у змаганні за головний приз, включаючи систему домашніх розваг вартістю понад $6,000, а за друге місце – спеціальне видання Xbox 360 з логотипом Grand Theft Auto IV, а також інші речі, пов’язані з Grand Theft Auto IV. Щоб отримати приз, гравці повинні бути жителями США або Канади і за віком не менше 18 років. Так що, на жаль, нам приз не світить. Якщо маєте друзів у Америці, повідомляйте їх.
Більше інформації можна знайти тут. А тут основні правила змагань.

Вікенд з Xbox LIVE

Натисніть тут, щоб переглянути колекцію призів Xbox LIVE детальніше.

І нарешті, ексклюзивні призи будуть доступні для членів Соціального клубу Rockstar Games, які зареєструються там або просто зайдуть, щоб подивитися свою статистику. Ви можете зайти у період від сьогодні до кінця вікенду Xbox LIVE, тобто до 28 вересня 2008 включно.

Вікенд з Xbox LIVE

Але не все так просто. Наостанок Rockstar пише: будь ласка зауважте, що призи вікенду Xbox LIVE для Grand Theft Auto IV доступні лише для жителів Північної Америки. Жителі Британії повинні переконатися, що вони підписані на місцеву розсилку Rockstar Mailing List.