GTA 3Сюжет

Сюжет GTA III

Сюжет GTA III

2001 рік, Ліберті Сіті (Liberty City).
Під час пограбування банку вас підставляє ваша напарниця Каталіна, і вас ловлять і засуджують. Під час вашої переправи з острова Staunton в Портленд міст був пошкоджений вибухівкою і вам вдалося втекти… Отже, ви у Портленді (Portland), і вам потрібно почати нове бандитське життя…

Відсидівшись у своєму лігві, ваш напарник 8-Ball вирішує приєднатися до італійської мафії сім’ї Леоне. Спочатку вам будуть доручати простенькі місії, а згодом все важчі і важчі. Ваша важлівість у банді буде швидко зростати і саме це занепокоїть хрещенного батька Сельваторе Леоне. Після вирішальної битви з Тріадами він вирішує позбутися вас… Завдяки його молодій жінці Марії (яка послала вам на пейджер рятівне повідомлення) ви тікаєте з Портленду до острову Стоунтон (Staunton Island) під опіку Якудза. Але вашою головною метою все-ще залишається помста колишній напарниці Каталіні.

Сюжет GTA III

Ім’я головного героя ніде не розкривалося, всі боси нозивали його Синком (Kid) або Собачкою (Fido) (це підкреслювало, що він людина, яка виконує брудну роботу).