GTA 1Транспорт

Відкрився розділ “Транспорт GTA 1”

Відкрився розділ "Транспорт GTA 1"

На нашому сайті відкрився розділ, присвячений транспортним засобам найпершої GTA. Оскільки там є три міста (Liberty City, San Andreas, Vice City), то у кожному місті різні автомобілі. Вони відповідно згруповані по містам. А також є категорія “Спеціальний транспорт”, тобто ті транспортні засоби, які присутні у кожному місті, але їх знайти не так легко. Наприклад, танк, човен абощо.
Хочеться підмітити, що у GTA 1 було два види мотоциклів: звичайний і спортивний. Якщо не рахувати GTA: London, яка по суті є доповненням до цієї гри, то наступний раз мотоцикли з’явилися аж у GTA: Vice City.
На човен сідати не можна. Він взагалі потрібен тільки для місії, де треба кинути комусь гроші з моста у човен. Зате можна сідати у поїзд, який по суті є метром. Можна сісти на станції і їхати як пасажир або навіть самому взяти керування, натиснувши клавішу Стріляти (подібно як і в GTA: San Andreas). Родзинка: якщо розігнати поїзд і довго не зупинятися, то можна наздогнати і врізатися у наступний поїзд, що їде на тій же колії.
Кому з нас не хотілося сісти в танк і їхати по місту, наче король, розчавляючи і нищачи мурашкоподібних машин, що заважають їхати. А ми знаємо, що GTA без танку – не GTA. Отож відшукайте танки (вони заховані у кожному місті) і вперед! Ніхто вас не дістане. Кількість ракет не обмежена. Проте жоден танк не є вічний, рано чи пізно ушкодження змусять його зайнятися полум’ям.
Особливо цікавими є фургони, сидячи у яких можна керувати іграшковими машинками на радіокеруванні, набитими вибухівкою. Таких фургонів є багато, вони заховані, їх треба шукати. Сідаєте у фургон і далі керуєте радіо моделлю. Заїжджаєте під машину, яка вам сподобалась, натискаєте клавішу Вогонь і… БУМ!
Навіть у GTA: Vice City й San Andreas були не лише машинки з радіокеруванням, а й літачки і вертольотики.
Не дивуйтеся, якщо серед машин Liberty City ви побачите вертоліт, – на ньому все одно не можна літати і навряд чи можна десь відшукати. Невідомо, для чого розробники взагалі помістили його в гру.
Про кожну машину можна розказувати довго, про їх особливості, можливості, про їх прототипи (адже усі машини вигадані, проте вигадані на основі існуючих машин; наприклад, Mundano – це перероблений Ford). Тому, щоб не писати багато, ми подали статистику до кожної машини у вигляді таблиці, де вказується за 10-бальною шкалою швидкість кожної машини, швидкість гальмування, витривалість (тобто як багато пошкоджень вона може витримати), бажаність (тобто рейтинговість у грі), а також доступність у відсотках (як часто її можна знайти у грі) і ціна у доларах. Ціна грає роль тоді, коли ви вирішили продати машину в доках абощо. Але не всі машини можна продавати, а саме ті, у яких ціна вказана як Н/Д (недоступна). Наприклад, це службові машини (поліція, швидка, пожежна), автобус, лімузин (вони занадто великі).

Переглянути список усіх машин можна тут: http://gtaworld.org.ua/gta1_vehicles_lc.html