GTA 4Персонажі

Персонажі GTA IV

Grand Theft Auto IV – Головні герої

Персонажі GTA IV

 

НІКО БЕЛІК

“Життя складне. Я убивав людей, займався контрабандою людей, продавав людей. Можливо, ТУТ усе зміниться.”

Головний герой Grand Theft Auto IV, Ніко Белік, – іммігрант зі Східної Європи з темним минулим. Ніко – неголений, у дешевому спортивному костюмі чоловік, якому вже за тридцять – переїхав до Міста Свободи, щоб утекти від минулого та наслідувати “Американську мрію”. До цього його спонукав його двоюрідний брат Роман, який мешкає в Америці і запевняє, що живе з двома жінками та п’ятнадцятьма спортивними машинами – саме таке життя було до душі Ніко. Повіривши братові, Ніко сів на човен та поплив до Америки з надією на краще життя. Проте, як згодом виявилося, Роман брехав, щоб приховати свої власні невдачі. Насправді він керує невдалим таксистським бізнесом у занедбаному районі міста, у нього гори боргів, і різні злочинці з безодні Міста Свободи обіяцють гроші за його голову.


Roman Bellic

РОМАН БЕЛІК

Роман є двоюрідним братом Ніко, який живе у місті Свободи протягом 15 років. Він оптиміст, фантазер та брехун. Саме він переманив Ніко до Америки хибними обіцянками. На початку гри Роман – ваш єдиний друг та єдина ланка у сюжеті. У той час як Ніко є грубим та жорстоким типом, Роман більше змахує на дружнього блазня. Він керує невдалим таксистським бізнесом у облаштованому промисловому гаражі у районі Брокера і зустрічається з дівчиною на ім’я Мелорі. Коли ваша дружба з Романом досягне високої стадії, він буде забезпечувати Ніко безкоштовним таксі.


Little Jacob

МАЛЮК ДЖЕЙКОБ

Джейкоб (на прізвисько “Малюк Джейкоб”) – ямайський збройний дилер з Дюксу та один з багатьох приятелів Ніко. При необхідності Джейкоб забезпечить вас будь-якою вогнепалкою, що зберігається у нього в багажнику. Він хороший друг Романа Беліка. Коли ваша дружба з Джейкобом досягне певного рівня, він постачатиме вас зброєю будь-де у місті і будь-коли.


Francis McReary

ФРЕНСІС МАКРЕРІ

Френсіс Макрері – корумпований поліцейський (хіба може GTA обійтися без цього?), який має компромат на Ніко. Він знає про злочини, які робив Ніко, і погрожує видати його, якщо останній не виконає кілька завдань. Наприклад, в одній з місій Макрері просить Ніко повернути флеш-картку пам’яті з важливою інформацією, яку у нього викрали. Сам Макрері родом з недоброзичливого району.

ПАТРІК МАКРЕРІ

Патрік – ірландський хуліган, родич Френсіса Макрері (див. вище). Знайомі називають його “Пакі”. Патрік живе з матір’ю та сестрою (хоча, очевидно, він їх не дуже полюОйє). Він хороший друг Єлизавети (див. нижче). Його сестра зацікавлена у Ніко (вона цілує його у третьому трейлері GTA 4), але Патрік застерігає Ніко триматися на три веселі букви від неї.
 

Vlad Glebov

ВОЛОДИМИР (ВЛАД) ГЛІБОВ

Володимир – москальський кредитор, забіяка, міжнародний бізнесмен і власник бару “Товаришів”. Влад вважає себе могутнім та впливовим мафіозі, який залізною рукою керує районом Хоув Біч у Брокері. Але насправді він дрібний москальський злочинець, який прагне завоювати авторитет серед великих хлопців у місті. Більшість його злочинних дій незначні.


Elizabeta

ЕЛІЗАБЕТА

Елізабета була успішним наркодилером у Боані більше 10 років. Її успіх полягає у тому, що вона зберігає свій бізнес стриманим, водночас замовляючи убивства необхідних людей. Посилення контролю за незаконним наркодилерством збільшив тиск на Елізабету, оскільки поліція починає зосереджуватися на її діяльності. Нещодавно вона стала наркозалежною. Це принесло їй параною та зайві марева.


Manny Escuela

МЕННІ ЕСКВЕЛА

Менні Есквела – колишній гангстер з Південного Боану, який зумів змінити життя і залишити колишні проблеми у минулому. Зараз він намагається допомогти іншим зробити те ж саме. Його намір – очистити райони, дітей та вулиці Міста Свободи, очолюючи “Спільноту Святої Марії”. Він нещодавно зняв документальний фільм про себе, щоб зазняти свою боротьбу в суспільстві.


Brucie

БРЮСІ

Фанат фітнесу та самозваний VIP. Брюсі високої думки про себе. Він переповнений самовпевненості і не боїться, щоб про нього говорили. Марнотрат з найкращими жінками, машинами та розкошами. Ніко познайомився з ним завдяки Роману. Брюсі має гараж у Брокері, що знаходиться за рогом від таксопарку. Коли дружба Ніко та Брюсі досягне певного рівня, Брюсі забезпечуватиме вас безкоштовним гвинтокрилом.

ПЛЕЙБОЙ Х

Плейбой X – енергійна людина, з якою познайомила Ніко Елізабета. Він володіє великим особняком у Алґонквіні, де ведеться значна частина його бізнесу. Раніше він працював з другом на ім’я Двейн Мур, якого нещодавно звільнили з в’язниці, але Плейбой продовжив бізнес без нього.
 

БЛЕДАР МОРІНА

Бледар Морінa – албанський кредитор, що працює у Брокері. Він шантажист, головоріз та фанат фітнесу. Можна помітити, що він душить Романа Беліка у третьому трейлері GTA 4 (00:58-ма секунда).

Phil Bell

ФІЛ БЕЛЛ

Філ Белл – бізнесмен та мафіозі з Алдерні. Він згоден допомогти Ніко розшукати когось, але взамін Ніко має виконати деякі завдання мафії. Філ працює з іншим мафіозі на ім’я Рей.

Інші герої

Брюс
Докінс
Консервативний заступник мера Міста Свободи, який любить морочити мізки сімейними цінностями.
Двейн Мур

Друг Плейбоя X, якого щойно звільнили з в’язниці. Він відчуває, що його кинули.

Mихайло Фаустин Його роль у грі невідома. Напевно, він москаль.
Карен

Секретар у приймальні в “Goldberg, Ligner & Shyster”, юридичній фірмі Алґонквіну.

Лола

Деякі журнали стверджують, що Лола повія, але це не підтверджено.

Мелорі Вона зустрічається з Романом Беліком, двоюрідним братом Ніко.
Рей

Італійський бандит. Мафія допомогає Ніко розшукати когось.

Том Ґолдберґ

Тінистий адвокат фірми “Goldberg, Ligner & Shyster”. Макрері прагне його смерті.

Юсуф Багатий араб, якого намагається приголомшити Плейбой Х.