GTA 6Чутки

GTA 6 матиме величезні відстані на карті та будівлі з інтер’єром

GTA 6 матиме величезні відстані на карті та будівлі з інтер’єром

Ще один користувач Reddit, gfk53, опублікував витік інформації стосовно майбутньої GTA 6.

Він стверджує, що дізнався цю інформацію від інсайдерського джерела. Його просили не розголошувати, але він усе ж написав про це. І ось ключові моменти:

Події гри відбуваються в Північній та Південній Америці. Її поточна кодова назва — “Проект Америки” (“Project Americas”).

GTA 6 буде випущено для наступного покоління консолей (PS5 тощо).

Карта складається з 3-4 великих міст: Вайс-Сіті / Еверґлейдз, Гавана (Куба) та ще якісь місця у Панамі / Бразилії / Колумбії (ці локації наразі досі в розробці).

Вайс-Сіті буде центром сюжету, хоча гра може розпочатись не там.

Усі міста й острови за межами США матимуть реальні географічні назви.

Невідомо, у скільки разів карта GTA 6 буде більшою, ніж у GTA 5, але вона дуже розтягнута. Тож вона “відчуватиметься” більшою (очевидно, завдяки численним локаціям).

Міста будуть не стільки більшими, як “глибшими”. Тобто, більше будівель, у які можна зайти і з якими можна взаємодіяти.

Між містами буде багато водного простору. Ймовірно, гравець зможе пропускати процес подорожі (як поїздки на таксі у GTA 5), але повністю переліт між містами займатиме 10-15 хвилин (вражаюче, правда?).

GTA 6 знаходиться на ранніх стадіях розробки, і про сюжет відомо небагато (минуло майже 7 років від появи GTA 5, Rockstar, час уже поспішити).

Часовий проміжок простягається на кілька десятиліть (70-ті, кінець 80-х і наш час).

Наркоконтрабандист на ім’я Кейсі відіграє важливу роль у сюжеті.

Час минає у грі в міру її проходження. Кожен “розділ” розгортатиметься у різні періоди — 70-ті, 80-ті роки. Час спливатиме навіть під час місій. Із часом змінюватимуться пісні, закриватимуться будівлі, старітимуть автомобілі й персонажі. Особа-інсайдер зробила такий висновок на основі того, що автомобілі до 2000 року випуску моделюються в кількох варіантах, щоб імітувати плин часу. Розробляється багато класичних автомобілів, що передують сьогоденню. Наразі майже 70% — моделі, випущені до 2020 року. 30% — сучасні.

Погодні умови тепер передбачають урагани (категорій 4-5).

У грі є величезна в’язниця. Можливо, щось на основі Гуантанамо. Вона, однозначно, може відігравати важливу роль у сюжеті. Можливо, будуть місії, пов’язані з утечею.

Для гри розробляються моделі дронів.

Є також деяка інформація про Bully 2.

Bully 2 — наступний проект Rockstar. Головним героєм є першокурсник Джиммі Гопкінс, але цього разу події розгортатимуться в університеті біля великого вигаданого міста.

Карта буде такою ж великою, як у GTA 5. Однак місто матиме більш піщаний відтінок.

Локації поділяються на три рівновеликі частини (університет, місто та ліс).

У грі також будуть автомобілі.

Знову ж таки, усе звучить правдоподібно. Багато чого збігається з витоком від JackOLantern1982. Правда це чи ні, побачимо згодом. Акаунт користувача gfk53, що опублікував цю інформацію на Reddit, було видалено (цікаво, чому?). Але пост зберігся. Ось скріншот:

GTA 6 матиме величезні відстані на карті та будівлі з інтер’єром

Джерело