GTA 4Новини

Голова Take-Two каже, що у GTA IV немає глюків

Голова Take-Two каже, що у GTA IV немає глюків

Штраус Зельнік, голова компанії Take-Two Interactive. Можливо, вам цікаво, де він був увесь цей час, коли Xbox 360 та PlayStation3 версії GTA IV зависають під час гри, a та звані “ліки” від техпідтримки Rockstar Games та інші не дають повне вирішення проблеми?

На запитання кореспондента CNBC Мішель Карузо Кабрера (Michelle Caruso Cabrera) про будь-які глюки GTA IV після релізу, Штраус відповів дуже впевнено (і неввічливо): “Ні, про що ви говорите! Я б сказав, що єдина проблема у тому, що хтось підійшов до мене учора в ресторані і сказав, що мої пальці боліли ще від вихідних!”

Точно невідомо, чи Штрауса огородили від техічних питань, чи він просто не хоче, щоб глядачі CNBC знали про таємничий глюк зависання GTA IV. Але це важко приховати, коли про це пишуть на форумах по всьому світу і до цих пір не існує офіційного вирішення цієї проблеми. Проблеми з GTA IV можуть виникати лише у певної кількості гравців, але стверджувати, що гра абсолютно не має глюків, означає, що Штраус або бреше, або дуже погано проінформований.

Джерело