GTA 4Новини

Чи вийде GTA IV на PC?

Чи вийде GTA IV на PC?

Напередодні релізу консольних версій GTA 4, портал WhatIfGaming сповістив дещо шокуючу новину для всіх фанатів серії Grand Theft Auto. На питання, яке мучить усіх геймерів, а саме “коли очікувати РС-версію?”, представник Rockstar відповів буквально наступне:

“Що стосується виходу GTA4 на PC, то це дуже сумнівно. На дану мить ми не маємо жодних планів розробки гри для PC. Усі наші зусилля спрямовані на консольні версії і може таке трапитись, що РС версія ніколи не вийде на світ”.

Чи правда це? Можливо, Rockstar так говорять, щоб зробити ПК-версію сюрпризом для усіх? Або якщо це правда, то значить, що переобладнати таку солідну гру на комп’ютер займе чимало часу та зусиль. Будемо сподіватися на краще! Крім того, якби це було справді так, то ця новина уже б охопила усі ЗМІ.

Слід зазначити, що не варто довіряти невідомим джерелам на зразок цього. Адже ніхто не може гарантувати достовірність їхньої інформації. Залишайтеся з gtaworld.org.ua, і ми постачатимемо вас найсвіжішими новинами про GTA IV. Не забувайте ділитися враженнями на форумі!