GTA 4Статті

“Sunday Times” пише про GTA IV

"Sunday Times" пише про GTA IV

"Sunday Times" пише про GTA IV

Сьогодні у газеті “Sunday Times” з’явилася цікава стаття про Gand Theft Auto IV. У ній було опубліковане рідкісне інтерв’ю з Леслі Бензісом (Leslie Benzies), продюсером кожної серії GTA, починаючи з GTA III.

У статті міститься короткий погляд на його життя, у якому він, будучи у найвіддаленішому куточку Шотландії, зумів стати провідним директором компанії, яка виробляє найкращі ігри у країні. Згадується також про конкуренцію між Бензісом та Девідом Джонсом (David Jones), керівником конкуруючої компанії “Realtime Worlds”. Обидві фірми є результатом розколу між старою командою GTA, який виявився у барвистих думках та конкуруючих іграх – GTA IV та All Points Bulletin.

Говорячи про GTA – Бензіс каже, що майже 1000 людей відіграли роль у розробці GTA IV. Він гадає, що загалом на гру було витрачено коштів розміром близько 100 мільйонів доларів. Таким чином нова гра є однією з найдорожчих і за участю найбільшої кількості людей на сьогоднішній день. Якщо ви хочете прочитати ще якусь статтю перед релізом гри у вівторок, прочитайте цю.

Повна стаття: “продюсер Grand Theft Auto – хрещений батько відео ігор”. Леслі Бензіс запевняє, що він не Ніко Белік.