Оцінка IGN: “Це одна з найкращих ігор усіх часів”

IGN оцінило Grand Theft Auto IV 10 балами з 10 – уперше за майже десять років. Вони просто називають її “однією з найкращих ігор”, які вони коли-небудь бачили.

GTA піднесена на новий рівень – у розумінні технологічного прогресу та витонченості.
Місто Свободи – це Нью-Йорк у справжньому стилі Grand Theft Auto.
Сюжет гідний Оскара. Використання мобільного телефону справді геніальне.
Гармонійне поєднання звуків та динаміки роблять місто “живим”.
Діалог створює сюжет. Без чудового сценарію та майстерності голосів акторів не вдалося б досягти такого результату. Саундтрек включає більше 200 пісень, майже усі з них хіти.
Гра заслуговує на найвищу оцінку від IGN, оскільки вона піднесла відеоігри на новий рівень розвитку.
Сюжет включає у себе моральний вибір для гравців, і таким чином гра може мати різні фінали.
Найкращий мультиплеєр, який ми бачили.
Вам знадобиться від 25 до 45 годин, щоб пройти усі місії, залежно від вашого уміння та уваги.

Цитата: “Ми не часто оцінюємо ігри 10 балами. Востаннє ми дали 10/10 консольній грі “Soul Calibur”, яка вийшла ще у 1999. Десятка не означає, що гра бездоганна, – це означає, що вона настільки розширює можливості, порівняно з іншими іграми, що усі недоліки залишаються майже непомітними. Звичайно, у GTA IV є певні мінуси, наприклад, випадковий дефект у системі покриття. Але також у цій грі є багато такого, чого ми не бачили останні майже 10 років. Ми не часто кладемо десятки – лише тим іграм, які побивають усі рекорди.”

4-хвилинний відеоролик демонструє деякі гарні моменти ґеймплею та резюме повної письмової статті. Навіть якщо ви захочете прочитати 7 сторінок статті, відео усе одно потрібно переглянути. IGN ледве може описати своє захоплення. А ми будемо чекати нових оглядів GTA IV на цих вихідних.

Оскільки багато людей ще не грало в цю гру, не будемо вдаватися до подробиць ґеймплею, щоб ви самі усе побачили. Достатньо зазначити: як Grand Theft Auto III створило прорив у відеоіграх, так і GTA IV розширює межу того, що можливо реалізувати у грі.

Залишити відповідь