Новини про вихід GTA 5 на ПК від аніматора Rockstar

Головний аніматор Rockstar Games у своєму профілі соціальної мережі Linkedin повідомив про те, що переїжджає з офісу у Ванкувері до Сан-Дієго, відзначивши поточну роботу над ПК-версією Grand Theft Auto V.

Новини про вихід GTA 5 на ПК від аніматора Rockstar

Раян Шактер (Ryan Schacter), який працює у Rockstar Games, необережно “допустив помилку”, вказавши у якості останніх робіт інформацію про анімацію ігрових сцен у GTA 5 для PS3, Xbox360 і ПК.

Rockstar Games нагадали своєму співробітнику про неприпустимість подібних дій, і Раян мав швиденько відредагувати свою сторінку, прибравши нагадування про ПК-версію.

Добре, що Google кешує сторінки, тому ви маєте шанс подивитись на оригінал сторінки Шактера від 12 січня 2013 року.

0 thoughts on “Новини про вихід GTA 5 на ПК від аніматора Rockstar

  • 07.02.2013 о 22:16
    Permalink

    ПК версія приносить найбільше грошей, щоб Рокстар не випустила ПК версію це треба бути дебілом щоб вірити в цю херню. Це просто їх такий хід, повідомити про ПК на останніх днях аби в них був більший прибуток, або задля того аби спочатку більше скупили SP3 та XBOX 360. Тому що на консолі гра коштує не 200 грн, а 800, то що їм вигідніше продавати? Думайте логічно люди! Всі хочуть побільше наварити грошей…

  • 08.02.2013 о 11:54
    Permalink

    "ПК версія приносить найбільше грошей" – це маячня! ПК-версію ніхто не купує через пірацтво, тому деякі розробники не випускають або затримають аж до року для ПК. Щоб ігри для ПК випускалися разом з консольними версіями треба купляти. Наприклад я купляю на Rozetka.com.ua або на Steam

Залишити відповідь