Rockstar назвали приблизну дату виходу GTA V!

Rockstar назвали приблизну дату виходу GTA V!

З радістю повідомляємо нашим читачам, що на офіційному сайті Rockstar з’явилася інформація про появу довгоочікуваної GTA V.

Цитата:
Сьогодні ми з гордістю оголошуємо, що Grand Theft Auto V з’явиться у продажу для всього світу навесні 2013 р. для платформ Xbox 360 та PlayStation 3.

Події у Grand Theft Auto V відбуваються в наш час у видозміненій Південній Каліфорнії. Ігровий світ буде найбільшим з тих, які ми коли-небудь створювали. Процвітаючий мегаполіс Лос-Сантос та величезні прилеглі території – від вершин гір до глибин океану.

Починаючи з 5 листопада 2012 р., ви зможете зробити попереднє замовлення Grand Theft Auto V будь-де. Крім того, у листопаді фанати можуть очікувати багато нової інформації про гру.

Дуже скоро з’являться шпалери та арти, присвячені GTA V.

0 thoughts on “Rockstar назвали приблизну дату виходу GTA V!

 • 30.10.2012 о 20:04
  Permalink

  Можливо, це погано, що гра з'явиться спершу лише на консолях (як завжди). Але з іншого боку, це продуманий маркетинговий хід. Якби гра виходила одразу на ПК, то консольні версії ніхто б не купував. І крім того, ймовірно, Microsoft і Sony добряче башляють Rockstar, щоб GTA V була деякий час ексклюзивом на консолях, таким чином піарячи свої ігрові приставки.
  Адже ви побачите, як шалено зросте попит на консолі навесні 2013. Навіть з'являться традиційні Xbox 360 із логотипом GTA V, як це було із GTA IV.

 • 31.10.2012 о 13:35
  Permalink

  Перегланув я скріншоти ҐТА 5, вона мені нагадує Сан Андреас, схожість є, пляж з чортовим колесом, гелікоптер, який завис над містом.

 • 31.10.2012 о 16:01
  Permalink

  Я в ґта 4 граю більше місяця. Я згадав стару добру Сан Андрес і почав шукати бак (у ґта 4) а його немає, я так розілився, що й видалив гру, але не втримався і знову інсталював. Якщо і у п'ятій не буда баку, я почну писати скріпт, щоб бак з'явився.
  А літати на літаках у пя'тій можна буде, чи ні? Хто знає?

Залишити відповідь